Pompka podłogowa Lezyne Steel Floor Drive czerwona

166.99 zł
328.90 zł
-49%
Najniższa cena z 30 dni: 166.99 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
1-FP-SFLDR-V715
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Pompka podłogowa Lezyne Steel Floor Drive Abs-1 Pro Chuck 220psi czerwona


Lezyne Steel Floor Drive to pompka podłogowa ze stalowym cylindrem i tłok z  wytrzymałą podstawą zrobioną z kompozytu Matrix. Złączki wykonane z kompozytu matrix są długie i trwałe.  Trwałe, lakierowane wykończenie z rączką z lakierowanego drewna. Pompka wyposażona w końcówkę ABS1 Pro.


  • Producent: Lezyne
  • Model: Steel Floor Drive
  • Maksymalne ciśnienie: 220psi / 15 bar
  • Wymiary: 15 x 20 x 63.5 cm
  • Waga: 1.7kg
  • Kolor: Czerwony


TECHNOLOGIE:

HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy, Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

Klienci kupili również

zamknij [x]