Chip SpeedBox 3.0 B.Tuning Bosch (w tym Gen4)

1139.82 zł
1752.90 zł
-35%
Najniższa cena z 30 dni: 1139.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SB3BT_B_1pcs_BOX
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Chip Speedbox 3.0 B.Tuning Bosch


Chip SpeedBox 3.0 B.Tuning to produkt najwyższej klasy, doskonale zoptymalizowany pod kątem najmocniejszej jazdy i wrażeń. Tłumi ogranicznik prędkości, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą z nieograniczoną prędkością. Dzięki aplikacji mobilnej SpeedBox App możesz monitorować i zapisywać wszystkie parametry Twojej podróży na wyświetlaczu telefonu w dowolnym miejscu i czasie.


 • Producent: Speedbox
 • Model: 3.0 B.Tuning Bosch
 • Ogranicznik prędkości: wyłączony
 • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
 • Kompatybilny z wyświetlaczami: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION i COBI
 • Aktywacja: aplikacja mobilna / przycisk Walk / + - + - / Walk +
 • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: Tak
 • Ustawienie ograniczenia prędkości: Tak
 • Kompatybilny z silnikami Bosch 2020
Funkcje aplikacji SpeedBox:

 • Kontrola strojenia
 • Zapisywanie i przeglądanie Twoich podróży
 • Ukryj funkcję strojenia
 • Zamek silnikowy
 • Diagnostyka silnika

SpeedBox 3.0 B. Tuning nie ogranicza się do pracy z aplikacją SpeedBox. Jest to jednak świetne narzędzie, które zapewni pełny przegląd twoich występów.


Jak działa SpeedBox 3.0 B. Tuning?


Najnowszy chip Speedbox posiada łatwą i przyjazną dla użytkownika jednostkę sterującą. Zestaw tuningowy można aktywować bezpośrednio z aplikacji mobilnej lub na wyświetlaczu roweru. Po naciśnięciu przycisku WALK wyświetla się wartość 9,9 km / h (6,2 mph) i od teraz możesz jechać z prędkością 40 km / h, 50 km / h lub nawet powyżej 60 km / h.


Aby dezaktywować zestaw do strojenia, naciśnij ponownie przycisk WALK. Wartość 2,5 km / h (1,6 mph) pojawi się na wyświetlaczu, a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km / h. Twój rower elektryczny będzie wtedy działał tak samo, jak przed montażem chipa.

SpeedBox został również zaprojektowany do rowerów elektrycznych, które nie mają klasycznej jednostki sterującej z przyciskiem Walk. W takim przypadku wystarczy użyć kombinacji przycisków + - + -, a SpeedBox zostanie aktywowany. W ten sam sposób możesz łatwo dezaktywować SpeedBox.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja SpeedBox poprosi Cię o utworzenie nowego kodu PIN, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojego e-roweru. Ten kod będzie służył do codziennego dostępu do Twojej aplikacji.

Po utworzeniu kodu PIN aplikacja SpeedBox poprosi o ustawienie hasła serwisowego. Służy to w przypadku konieczności zmiany kodu PIN.

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego zmieniając tryby: Turbo - EMTB - Tour - Eco - Tour - EMTB - Turbo. Następnie zostanie wyświetlone rzeczywiste ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania elektrycznego można zmienić, naciskając krótko przycisk WALK lub obracając tylne koło o 360 °. Wartość 1,5 km / h na wyświetlaczu odpowiada limitowi 15 km / h, 2 km / h odpowiada limitowi 20 km / h, 2,5 odpowiada 25 km / h, 3,0 odpowiada 30 km / h, 9,9 odpowiada 99 km / h itd. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po 5 sekundach bezczynności.

W przypadku korzystania z SpeedBox 3.0 z silnikami Bosch IV generacji (wyprodukowanymi w 2020 roku lub później) należy pozostawić rower włączony po zakończeniu jazdy do momentu wyświetlenia wartości 0,0 km / h. Podczas tego procesu pozostały czas będzie wyświetlany w minutach. Wtedy można bezpiecznie wyłączyć rower i już można się doczekać następnej podróży.


Uwaga!
Należy pamiętać, że użytkowanie tego typu zmodyfikowanego roweru elektrycznego na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i całkowicie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może spowodować utratę gwarancji na Twój e-rower.Klienci kupili również

zamknij [x]