Kurtka Viking Bart PRO czarna

179.49 zł
379.90 zł
-53%
Najniższa cena z 30 dni: 179.49 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
750/23/2232/09/S
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Viking Bart Pro to hybrydowa kurtka męska, której materiał wierzchni pochodzi w 100% z recyklingu. Bart Pro jest bezpośrednim następcą znanego modelu Bart - który został poddany licznym ulepszeniom.


Producent zastosował do izolacji ocieplinę Primaloft Silver Active 100g, która skutecznie chroni przed chłodem. Primaloft to puch syntetyczny, który posiada wszystkie zalety puchu naturalnego, ale dodatkowo jest odporny na wilgoć. Rękawy i panele boczne kurtki zostały wykonane z materiału Polartec Power Stretch, który jest elastyczny, odporny na przetarcia i grzeje, nawet gdy jest wilgotny.


Kurtkę wyposażono w wysokiej jakości zamki firmy SBS, które wyróżniają się płynną pracą bez zacięć. Na przodzie znajdują się dwie kieszenie, przydatne na niezbędne przedmioty lub na ogrzanie rąk. Kurtka Viking Bart Pro, dzięki zastosowanym materiałom jest niezwykle lekka i ciepła. Użycie puchu syntetycznego pozwala na łatwe spakowanie, dzięki wysokim właściwościom kompresyjnym.


Kurtka doskonale sprawdzi się zarówno podczas wymagających aktywności turystycznych, jak i poza szlakiem na co dzień w mieście. Elementy odblaskowe umieszczone na kurtce zwiększą bezpieczeństwo w warunkach słabej widoczności. Specyfikacja

MarkaVIKING
Materiał głównyPoliamid (z recyklingu)
Materiał rękawówPolartec Power Stretch
WypełnieniePrimaloft Silver Active
Kieszenie2
Kolorczarny
RozmiarS
zamknij [x]