Tabletki Kambukka Queen of Clean

39.82 zł
49.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 39.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
11-07001
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Tabletki Kambukka Queen of Clean


Tabletki czyszczące Queen of Clean przeznaczone do kubków, butelek i termosów są bezpieczne. W delikatny sposób pomogą pozbyć się zabrudzeń z Twoich naczyń, bez ryzyka ich uszkodzenia.


  • Producent: Kambukka
  • Model: Queen of Clean
  • Główny składnik: nadwęglan sodu i PEG (glikol polietylenowy)
  • Skład: Środki wybielające na bazie tlenu 5-15%, anionowe środki powierzchniowo czynne <5%,
  • Opakowanie zawiera 24 tabletkiJAK UŻYWAĆ?

Umycie butelki lub kubka jeszcze nigdy nie było tak proste. Z tabletkami czyszczącymi marki Kambukka® z łatwością umyjesz Twoją butelkę, termos lub kubek w zaledwie trzech krokach. Napełnij swoje naczynie gorącą wodą. Wrzuć do środka 1 tabletkę czyszczącą i odczekaj 30 minut. Następnie opróżnij i dokładnie je opłucz. Gotowe! W przypadku trudnych zabrudzeń napełnij butelkę, termos lub kubek gorącą wodą, wrzuć tabletkę i pozostaw na całą noc. Aby usunąć zabrudzenia, możesz też użyć miękkiej szczoteczki.


OSTRZEŻENIE

Nie pij i nie jedz. Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu powinno się dokładnie umyć ręce. Powoduje podrażnienie oczu – w przypadku dostania się produktu do oczu zaleca się kilkakrotnie przepłukać je wodą. Jeśli to możliwe, zdejmij soczewki kontaktowe. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, skontaktuj się z lekarzem.

zamknij [x]