Okulary Rudy Project Overlap RP Optics Multilaser Red szare

399.93 zł
520.00 zł
-23%
Najniższa cena z 30 dni: 399.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP7738530000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Overlap


Okulary Overlap doskonale wzbogacają kolekcję okularów Active Lifestyle przygotowaną przez markę Rudy Project. Model Overlap nie tylko wyróżnia się bardzo stylowym designem, ale jest także niezwykle lekki i zapewnia odpowiednią ochronę oczu podczas uprawianych aktywności. Okulary zostały wykonane z wysoce wydajnego i trwałego poliamidu. Wyposażone zostały w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują transmisję światła na poziomie 15% i filtr kategorii 3 zapewniający ochronę przed słońcem. Doskonale sprawdzają się podczas biegania, różnego rodzaju sportów plażowych, sailingu, a nawet po prostu podczas zwykłych spacerów po mieście.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Overlap
 • Aktywność: bieganie / sporty plażowe
 • Materiał: poliamid
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 15%
 • Kategoria filtra: 3
 • Waga: 25 g
 • Kolor soczewki: Multilaser Red
 • Kolor oprawek: szaryCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
 • Stylowy design oprawek
 • Lekkie, wygodne oprawki wykonane z wytrzymałego materiału


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]