Okulary rowerowe Rudy Project Spinshield Smoke Black szare

419.93 zł
560.00 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 407.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP7210970000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Spinshield


Spinshield to okulary sportowe zaprojektowane przez markę Rudy Project, które doskonale łączą w sobie stylowy design z duchem wydajności. Wyposażone zostały w szeroką soczewkę produkowaną z zastosowaniem zaawansowanej technologii, która zapewnia doskonałą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i różnymi czynnikami zewnętrznymi. Soczewka oferuje transmisję światła na poziomie 11% i filtr kategorii 2. Okulary posiadają gumowe noski oraz zauszniki o bardzo ergonomicznej geometrii Pro-Fit. Rudy Project Spinshield to model, który doskonale będzie służył biegaczom oraz pasjonatom kolarstwa. Model Spinshield został nominowany przez znane media kolarskie Cyclingnews do nagrody Gear of the Year 2020.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Spinshield
 • Aktywność bieganie / kolarstwo
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 11%
 • Kategoria filtra: 2
 • Kolor soczewki: Smoke Black
 • Kolor oprawek: szaryCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
 • Stylowy design oprawek
 • Wygodne gumowe noski
 • Zauszniki o ergonomicznej geometrii


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


Klienci kupili również

zamknij [x]