Okulary Rudy Project Tralyx+ ImpactX Photochromic 2 Black szare

799.93 zł
1040.00 zł
-23%
Najniższa cena z 30 dni: 799.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP7673970000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Okulary Rudy Project Tralyx+


Tralyx+ to okulary sportowe zaprojektowane przez markę Rudy Project, które charakteryzują się wygodnymi oprawkami o wyjątkowo lekkiej konstrukcji. Wyposażone zostały w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują transmisję światła na poziomie 74%-9% i filtr kategorii 1/3 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary wyposażono w regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Okulary posiadają także system kontroli wentylacji, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Tralyx+ pozwalają także na szybką wymianę soczewek. Dzięki temu możesz z łatwością wymienić je według własnych upodobań wybierając odpowiadający rozmiar i rodzaj. Rudy Project Tralyx+ to model, który będzie doskonale służył biegaczom, kolarzom, a także pasjonatom aktywności outdoorowych.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Tralyx+
 • Aktywność: bieganie / kolarstwo / outdoor
 • Typ soczewki: ImpactX
 • Kolor soczewki: Photochromic 2 Black
 • Transmisja światła: 74%-9%
 • Kategoria filtra: 1/3
 • Waga: 30 g
 • Kolor oprawek: szaryCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek,
 • Stylowy design oprawek,
 • Wygodna, lekka konstrukcja oprawek.


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.

REGULOWANE ZAUSZNIKI - Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.

SYSTEM POWER FLOW - Innowacyjny system zawierający otwory wentylacyjne umieszczone na czubkach skroni, przedniej części obudowy i soczewce, aby poprawić cyrkulację powietrza. Zapewnia maksymalną wydajność aerodynamiczną i nie zakłóca widzenia.
SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.


Soczewki ImpactX


Soczewki ImpactX są dożywotnio niezniszczalne. Ich molekularne półsztywne właściwości zapewniają unikalne zarządzanie światłem i niezrównaną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Wystawione na jasne światło soczewki ImpactX przyciemniają się w ciągu kilku sekund i osiągają ustalony kolor z początkowego stanu przezroczystości. Nietłukące się soczewki ImpactX poprawiają kontrast, poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie głębi. Soczewki ImpactX są o 16% lżejsze niż CR-39 i o 10% lżejsze niż poliwęglan; charakteryzują się niższym naprężeniem wewnętrznym i dyspersją chromatyczną niż poliwęglan, co skutkuje ostrzejszym obrazem, wyższą rozdzielczością i zapewnia większy komfort wizualny.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


Klienci kupili również

zamknij [x]