Okulary rowerowe Rudy Project Agent Q RP czarno-brązowe

999.93 zł
1380.00 zł
-28%
Najniższa cena z 30 dni: 1031.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP709806S003
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Agent Q


Agent Q to okulary sportowe zaprojektowane przez markę Rudy Project. Wyposażone zostały w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii, która zapewnia doskonałą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i różnymi czynnikami zewnętrznymi. Soczewki oferują transmisję światła na poziomie 5% i filtr kategorii 4. Okulary zostały wyposażone w specjalny system QuickSnap, który umożliwia prostą i wygodną konfigurację zauszników. Wewnątrz umieszczono wyściółkę zapewniającą odprowadzanie wilgoci i ciepła zza soczewek oraz zapobiega dostawaniu się kurzu. Okulary posiadają także elastyczny pasek zapewniający, że okulary będą leżały wyjątkowo stabilnie podczas wykonywanych aktywności. Rudy Project Agent Q to model, który doskonale sprawdza się dla pasjonatów sportów outdoorowych.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Agent Q
 • Aktywność: outdoor
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 5%
 • Kategoria filtra: 4
 • Waga: 39 g
 • Kolor soczewki: Hi-Altitude
 • Kolor oprawek: czarnyCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
 • Stylowy design oprawek


Technologie:


WYJMOWANA WYŚCIÓŁKA - Wewnątrz umieszczona wyściółka umożliwia odprowadzanie wilgoci i ciepła zza soczewek przez dziesiątki małych, pionowych kanałów. Kanały są wystarczająco małe, aby zapobiec dostawaniu się kurzu. Wyściółkę można w łatwy sposób zdemontować.
ELASTYCZNY PASEK - Dołączony elastyczny pasek zapewniający, że okulary będą leżały jeszcze stabilniej i bezpieczniej.
KOMFORTOWE DOPASOWANIE - Okulary wyposażone w system zwalniania QuickSnap umożliwiający wygodną konfigurację zauszników.


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]