Okulary Rudy Project Inkas XL Flip Up Half Rim B RP czarne

959.23 zł
1200.00 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 959.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP6909060B00
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Inkas XL Flip Up


Inkas XL Flip Up marki Rudy Project to stylowe, elegancko wykonane okulary, które doskonale sprawdzają się zarówno do codziennego użytku, jak i podczas uprawiania różnego rodzaju aktywności sportowych. Wersja XL charakteryzuje się większą obudową i głębszymi soczewkami. Okulary wyposażono w odchylane soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują one transmisję światła na poziomie 11% i filtr kategorii 3 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary zostały wyposażone w regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Rudy Project Inkas XL Flip Up umożliwiają także łatwą i szybką wymianę soczewek w zależności od własnych potrzeb i upodobań.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Inkas XL Flip Up
 • Wersja: Half Rim B
 • Aktywność: kolarstwo / bieganie / trekking
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 11%
 • Kategoria filtra: 3
 • Waga: 40 g
 • Kolor soczewki: Laser Black
 • Kolor oprawek: czarnyCechy produktu:

 • Stylowy design oprawek
 • Odchylane soczewki Flip Up
 • Wersja XL posiadająca większą obudowę i głębszą soczewkę


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.

REGULOWANE ZAUSZNIKI - Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.

SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]