Okulary Rudy Project Inkas Flip Up Half Rim A RP brązowe

1200.00 zł
Kod:
SP6810500A00
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Okulary Rudy Project Inkas Flip Up


Inkas Flip Up marki Rudy Project to stylowe, elegancko wykonane okulary, które doskonale sprawdzają się zarówno do codziennego użytku jak i różnego rodzaju aktywności sportowych. Charakteryzują się wygodnymi oprawkami o wyjątkowo lekkiej konstrukcji. Okulary wyposażono w odchylane soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują one transmisję światła na poziomie 11% i filtr kategorii 2 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary zostały wyposażone w regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Rudy Project Inkas Flip Up umożliwiają także łatwą i szybką wymianę soczewek w zależności od własnych potrzeb i upodobań.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Inkas Flip Up
 • Wersja: Half Rim A
 • Aktywność: kolarstwo / bieganie / trekking
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 11%
 • Kategoria filtra: 2
 • Waga: 27 g
 • Kolor soczewki: Smoke Black
 • Kolor oprawek: brązowyCechy produktu:

 • Stylowy design oprawek
 • Wygodna, lekka konstrukcja oprawek
 • Odchylane soczewki Flip Up


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.

REGULOWANE ZAUSZNIKI - Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.

SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem