Gogle narciarskie Rudy Project Skermo RP Optics Kayvon Red Laser białe

374.93 zł
480.00 zł
-22%
Najniższa cena z 30 dni: 374.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
MK2021560000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gogle narciarskie Rudy Project Skermo

Gogle Skermo marki Rudy Project to doskonały produkt dla miłośników sportów narciarskich. Gogle narciarskie Skermo zostały wyposażone w soczewki RP Optics produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Soczewki posiadają specjalną powłokę przeciwmgielną, zapewniają także doskonałą widoczność podczas jazdy oraz wysoki kontrast. Całkowicie nowa wkładka optyczna do gogli pozwala użytkownikom okularów korekcyjnych korzystać z niezrównanej ochrony oczu i szerokiego pola widzenia. Wkładka jest kompatybilna ze wszystkimi goglami Rudy Project.

 

  • Producent: Rudy Project
  • Model: Skermo
  • Typ soczewki: RP Optics
  • Kolor soczewki: Kayvon Red Laser
  • Waga: 187 g
  • Kolor: biały

 

 

Technologie:

 

WYMIENNE SOCZEWKI - Wymienna podwójna soczewka gogli zapewnia szerokie pole widzenia, ostre detale, a dzięki podwójnej konstrukcji soczewek eliminuje ryzyko zaparowania i zawilgocenia.

 

Soczewki RP Optics

 

Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.

 

Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.

zamknij [x]