Plecak turystyczny USWE Hajker Pro biały

879.93 zł
1149.90 zł
-23%
Najniższa cena z 30 dni: 879.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
2183025
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Plecak turystyczny USWE Hajker Pro

Hajker Pro to wodoodporny, wytrzymały plecak, stworzony z myślą o intensywnych aktywnościach, trudnych wyprawach lub wędrówkach małych i dużych. Jest wyposażony w system szelek No Dancing Monkey™ 2.1, który zapobiega efektowi trzęsienia lub obijania oraz pas trzymujący talię, który sprawia, że plecak pozostaje na miejscu bez ograniczania swobody ruchów. Plecak lekkość i wytrzymałość zawdzięcza głównemu materiałowi: Techniczny ROBIC + UHMWPE EXTREEMA NYLON (skrót od polietylenu o bardzo dużej masie cząsteczkowej), tkanina na najbardziej ekstremalne warunki. 

Komora główna o pojemności 18 litrów z zamykaną klapą na zamek błyskawiczny i wyjmowanym "dry-sack", który zapewnia wodoodporność sprzętu w każdą pogodę. Rzeczy, do których chcesz mieć szybki dostęp mogą być przechowywane w dwóch bocznych kieszeniach zapinanych na zamek. Kolejna wodoodporna kieszeń na paszport/dowód pozwala zabrać wszystko co potrzebne na wyprawę bez obaw o zniszczenie. Stabilny plecak, który nie podskakuje podczas eksploracji, wspinaczki lub biegania w najtrudniejszym terenie z pewnością poprawi jakość wypraw.

Pas biodrowy umiejscowiony na dolnej części plecaka jest odłączany i można go używać oddzielnie. Model ten został usprawiony o system przenoszenia kasku, który można odpiąć i przechowywać w kieszeni, gdy nie jest używany, oraz izolowany pokrowiec na bukłak, jeśli kiedykolwiek zechcesz ulepszyć swój plecak o układ hydracyjny.

  • Producent: USWE
  • Model: Hajker Pro
  • Pojemność: 18L
  • Przeznaczenie: Wędrówki, bieganie, kolarstwo górskie
  • Maksymalna pojemność bukłaka: 3L (brak w zestawie)
  • Dobrze zaprojektowany układ kieszeniowy
  • Wymiary: 50cm Długości / 22cm Szerokości / 18cm Głębokości
  • System szelek: NDM 2.1
  • Zintegrowany "dry-bag"
  • Waga: 984g

Technologie:

 

 

INTERNAL DRY BAG
Plecak jest wyposażony w zwijany worek wodoodporny, "dry-bag" w głównej komorze, który chroni Twój sprzęt przed każdą pogodą.

W razie potrzeby worek można odpiąć od plecaka.

No Dancing Monkey™ (NDM) 
To właśnie unikalny kształt i amortyzacja naszych systemów szelek sprawia, że plecaki USWE są w 100% wolne od niechcianego efektu trzęsienia.

Konstrukcja pozwala na bardzo ciasne dopasowanie plecaków do ciała, lecz nie wpływa to na właściwości odprowadzania ciepła ani nie krępuje ruchów ciała.

To prawie tak, jakby w ogóle nie nosić plecaka.

 

 

MULTI-ADJUSTABLE BACK PANEL
Szelki są przymocowane do tylnej płyty za pomocą rzepu. Odepnij uprząż, aby odsłonić wiele oznaczeń rozmiaru uprzęży od 1 do 10.

Użyj tych oznaczeń jako wskazówek i przetestuj różne ustawienia. Wyższe osoby zwykle znajdują najlepsze ustawienie w okolicach 5-10,

a osoby niższe zwykle wpasowują się w przedział 1-5. W przypadku kobiet ustawienia uprzęży mogą być nieco inne. Sprzączka powinna znajdować się pod klatką piersiową.

 

 

 

 

Klienci kupili również

zamknij [x]