Buty MTB Sidi Tiger 2 SRS Carbon turkusowo-czarne

1293.49 zł
1849.90 zł
-30%
Najniższa cena z 30 dni: 1293.49 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-92-74_SIDI
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty MTB Sidi Tiger 2 SRS Carbon turkusowo-czarne

Zaawansowane technologicznie buty do kolarstwa górskiego Tiger 2 SRS Carbon, wyróżniają się wykorzystaniem najnowszych technologii i doskonałymi właściwościami. Podeszwa wykonana z włókna węglowego zapewnia maksymalną sztywność, co przekłada się na efektywniejsze przeniesienie mocy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu nawet podczas pokonywania długich odcinków. Specjalne wiązanie Tecno-3 Push Flex eliminuje efekt ucisku na stopę, tym samym poprawia regulację mikrometryczną oraz znacznie przyśpiesza proces zakładania i ściągania butów. Dbałość o szczegóły przez firmę Sidi można zauważyć w każdej części buta jak na przykład sprytny, regulowany element utrzymujący piętę podczas naprawdę mocnej pracy nóg na przykład na podjazdach czy podczas sprintów, prawdziwie anatomiczny kształt, odblaski zwiększające bezpieczeństwo kolarza, a także gumowe wstawki na pięcie i czubku, aby chronić but przed uderzaniem kamieni.

 

 

 

 • Producent: Sidi
 • Model: Tiger 2 SRS Carbon
 • Rozmiar: 47
 • Kolor: Turkusowo-czarny (Abisso)

 

Cechy:

 • Wykonane z ekologicznych materiałów
 • Podeszwa z carbonu - maksymalna sztywność
 • Wysoki poziom komfortu
 • Bezuciskowy system wiązania
 • Trzymanie pięty
 • Odblaskowe elementy
 • Anatomiczny kształt
 • Gumowe wstawki ochraniające but
 • Niezwykle lekkie
 • Wzmocniona konstrukcja zapobiega zdeformowaniu

 

Technologie:

 

 

 

TECNO-3 PUSH FLEX
Wiązanie to całkowicie eliminuje efekt nacisku na górną część stopy i znacznie poprawia komfort użytkowania. Wyposażony w mniejszą powierzchnię podparcia na języku buta, z centralnym elastycznym systemem, dzięki temu udało się sprostać różnym potrzebom i preferencjom różnych rowerzystów. Rozwiązanie to gwarantuje regulację mikrometryczną, znaczne przyśpieszenie ubierania i ściągania butów oraz jest wymienny.

 

 

 

REFLEX ADJUSTABLE HEEL
Element umiejscowiony w tylnej części ma za zadanie wzmacniać górną część pięty i poprawiać dopasowanie, bezpiecznie dopasowując tylną część buta. Zatrzymuje on piętę, napina górną część miseczki pięty, dzięki czemu nie wysuwa się ona nawet podczas stromych podjazdów lub sprintów. Każdą stronę można regulować niezależnie, aby uzyskać idealne dopasowanie. W celu niestandardowej regulacji obróć śrubę w kierunku znaku +, aby dokręcić urządzenie podtrzymujące i w kierunku znaku –, aby je otworzyć. Lekki, łatwy w użyciu i wymienny. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, element posiada obszary odblaskowe dla lepszej widoczności po zmroku.

 

 

 

SIDI INTEGRATED HEEL CUP

Całkowicie nowa lekka i wzmocniona konstrukcja nie zdeformuje się z biegiem czasu. Anatomiczny kształt stabilizuje i wspiera stopę podczas pedałowania. Odblaskowe wstawki na pięcie zapewniają kolarzowi większe bezpieczeństwo na drodze, pomagając zasygnalizować swoją obecność w warunkach słabej widoczności.

 

 

RUBBER TOE

Wykonane z antypoślizgowej gumy wstawki w przedniej i tylnej części chronią but przed kamieniami.

 

 

  

 

MTB SRS CARBON-GROUND SOLE

Podeszwa MTB SRS CARBON-GROUND SOLE znacznie podnosi poziom sztywności butach do kolarstwa górskiego. Redukując około 100 gramów wagi na parze, w porównaniu z poprzednią podeszwą Dragon Carbon SRS bez utraty na sztywności i trwałości. Składa się ona z wymiennych bloków bieżnika na palcach i pięcie, przymocowanych do podeszwy z włókna węglowego o średnim module sprężystości oraz innowacyjnej wymiennej płytki MTB, zaprojektowanej w celu zapobiegania uszkodzeniom podeszwy w wyniku kontaktu z pedałami.

 

 

zamknij [x]