Gogle narciarskie Rudy Project Spincut Multilaser Ice

599.93 zł
800.00 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 599.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
MK2145690000-1868
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gogle Spincut marki Rudy Project to doskonały produkt dla miłośników sportów narciarskich. Zostały wyposażone w szybę RP Optics z zaawansowaną technologią. Oferują one transmisję światła na poziomie 14,2% i filtr kategorii 3 zapewniający ochronę przed słońcem.


Model Spincut został zaprojektowany w taki sposób, aby wymiana szyby odbywała się w przeciągu zaledwie paru sekund, wszystko za sprawą systemy QuickChange. Wystarczy odchylić element z jednej i drugiej strony i już możemy wyjąć obecną szybę.


Szyba posiada specjalną powłokę przeciwmgielną, zapewniają także doskonałą widoczność podczas jazdy w ciemniejszych warunkach oraz wysoki kontrast. Całkowicie nowa wkładka optyczna do gogli pozwala użytkownikom okularów korekcyjnych korzystać z niezrównanej ochrony oczu i szerokiego pola widzenia. Wkładka jest kompatybilna ze wszystkimi goglami Rudy Project.


  • Producent: Rudy Project
  • Model: Spincut
  • Typ soczewki: RP Optics
  • Kolor szyby: Multilaser Ice
  • Transmisja światła: 13%
  • Kategoria filtra: 3
  • Kolor: BiałyTechnologie:


WYMIENNA SZYBA - Wymienna podwójna szyba gogli zapewnia szerokie pole widzenia, ostre detale, a dzięki podwójnej konstrukcji soczewek eliminuje ryzyko zaparowania i zawilgocenia.


Szyba RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Szyba RP Optics ma cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.

zamknij [x]