Mata ochronna do samochodu na rower Hiplok Ride Shield

529.63 zł
588.90 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni: 529.63 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
RS1AB
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Mata ochronna do samochodu na rower Hiplok Ride Shield to odpowiedź dla wszystkich, którzy nie posiadają bagażnika dachowego. Nie posiadasz haka na bagażnik lub nie możesz zamontować roweru na dachu? A może na tyle rzadko przewozisz rower, że bagażnik jest Ci zbędny? Zapomnij o uciążliwym wsadzaniu roweru na dach i sięgnij po matę ochronną Hiplok Ride Shield.


Jeżeli wcześniej przewoziłeś rower w samochodzie i przykrywałeś go starymi kocami czy folią to możesz zapomnieć o tych czasach. Hiplok przyszedł z odpowiedzią, którą możesz zastosować w każdym samochodzie


Matę wykonano z wytrzymałego wodoodpornego nylonu, więc nie zabrudzisz wnętrza samochodu, gdy rower jest zabłocony. Pożegnaj ślady od łańcucha pozostawione na tapicerce. Ta gigantyczna mata pasuje do wszystkich samochodów i największych rowerów. Dzięki zintegrowanej osłonie, którą przykrywasz rower, ukryjesz go przed wścibskimi spojrzeniami osób niepożądanych. Mata otwiera się na tyle szeroko, że chroni wejście do bagażnika przed porysowaniem. Ile razy uderzyłeś pedałem i martwiłeś się, że zarysowałeś lakier?


Producent nie zapomniał o przednim kole. Wcześniej pewnie leżało luzem i hałasowało, obijając się o napęd i rysując lakier, ale teraz używając Hiplok Ride Shield schowasz je do dedykowanej kiszeni. W macie znalazła się również dodatkowa kieszeń do transportu narzędzi lub innego rodzaju akcesoriów. 


Zalety maty ochronnej do samochodu na rower Hiplok Ride Shield:

  • Wyściełana ochrona zapobiega uszkodzeniom pojazdu
  • Kieszeń na sprzęt i akcesoria
  • Trwała, wodoodporna, odporna na promieniowanie UV
  • Osłona zabezpieczająca chroni rower przed wzrokiem osób postronnych
  • Zapobiega przed porysowaniem ramy przez koło


Ride Shield

Chroni nie tylko wnętrze samochodu, ale i sam rower przed uszkodzeniem. Zapomnij o przykrywaniu starymi kocami czy folią i postaw na profesjonalne rozwiązanie.


1 - 2 - 3 i gotowe!

Bardzo proste rozwiązanie, a jakie skuteczne. Mata chroni wnętrze bagażnika przed zabrudzeniem, a rower przed niepotrzebnym przesuwaniem. Dzięki osłonie ukryjesz rower przed wzrokiem niepożądanych osób. Znajdująca się w osłonie kieszeni pomieści koło, chroniąc przed hałasowaniem i kolejnymi rysami na ramie.


Pomieści naprawdę wiele

Przy rozmiarze maty sięgającej blisko 3 metry przewieziesz każdy rower w praktycznie każdym samochodzie. Dodatkowo przednia część maty po otwarciu chroni wejście do bagażnika przed porysowaniem. 
Specyfikacja

MarkaHiplok
ModelRide Shield
MateriałNylon
Kolorczarny
Wymiary maty102 x 270 cm
Wymiary osłony140 x 245 cm
zamknij [x]