Plecak rowerowy Osprey Syncro 12 szaro-biały

471.23 zł
598.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 471.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10005069
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak Osprey Syncro 12 zaprojektowano w taki sposób, aby był jak najbardziej uniwersalny. Świetnie sprawdzi się podczas jazdy na rowerze, ale równie dobrze można go wykorzystać podczas wycieczek turystycznych. To, co go wyróżnia, to nowoczesna, smukła konstrukcja ułatwiająca dopasowanie się do użytkownika. Tylny panel wykorzystujący technologię AirSpeed zadba o komfort termiczny, a dwa pasy: piersiowy i biodrowy zagwarantują dobrą stabilizację nawet na wybojach.

 

Plecak przystosowano do użytkowania go wraz z bukłakiem. Dysponuje on osobną kieszenią przeznaczoną na pojemnik, a na pasie piersiowym znajduje się magnes mający przyciągać rurki do bukłaka po zakończeniu uzupełniania płynów.

 

Pojemność plecaka wynosi 12 l, co powinno wystarczyć, aby spakować niezbędny bagaż na wycieczkę. W razie niepogody można go ochronić dzięki zintegrowanej osłonie przeciwdeszczowej. Z kolei w uporządkowaniu wiezionych przedmiotów pomoże kieszeń na narzędzia i kieszonki boczne. Plecak dysponuje również jeszcze jedną dodatkową kieszenią ochronną, przeznaczoną do schowania w niej np. telefonu lub okularów przeciwsłonecznych.

 

Do plecaka można przypiąć lampkę sygnalizacyjną, a także kask korzystając z mocowania typu LidLock. W nocy na pewno użyteczne okażą się elementy odblaskowe, poprawiające widoczność użytkownika na drodze.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Syncro 12
Wymiary 46 x 25,5 x 23 cm
Waga 800 g
Pojemność 12 l
Materiał Nylon
Kolor Szaro-biały

 

 

 

zamknij [x]