Plecak rowerowy Osprey Escapist 30 czarny

599.83 zł
758.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 599.83 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10004734/5
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy Osprey Escapist 30 jest produktem idealnym dla wszystkich cyklistów uprawiających turystykę rowerową, za sprawą swojego designu będzie on doskonałym towarzyszem wszelkich wojaży. Model wyróżnia się swoją dużą pojemnością, wynoszącą aż 30 l, smukłą sylwetką i licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi przez markę Osprey.

 

Plecak wyprodukowano przy użyciu wzmocnionego nylonu z recyklingu, co czyni go bardzo trwałym. Tylny panel jest regulowany, pozwalając przyjąć najodpowiedniejszą pozycję w czasie jazdy. Pokryto go oddychającą siatką AirScape o wzmocnionej strukturze, która znacznie zwiększa komfort termiczny w czasie upałów. Z kolei za sprawą pasów piersiowego i biodrowego plecak w trakcie jazdy nie będzie się niebezpiecznie przesuwał, tylko stabilnie leżał na plecach. Na dole plecaka umieszczono dodatkową komorę przystosowaną do trzymania w niej śpiwora.

 

Escapist dysponuje wewnętrzną przegrodą przystosowaną do trzymania i segregowania w niej ekwipunku rowerowego. Można umieścić tam m.in. narzędzia czy elementy zapasowe, takie jak dętki czy łatki do opon. Producent znalazł także miejsce okulary przeciwsłoneczne oraz do umieszczenia systemu hydraulicznego, z którym Escapist jest w pełni kompatybilny. Ponadto plecak ma specjalne uchwyty na umieszczenie kasku i lampki sygnalizacyjnej. Na pasku na ramię znajduje się gwizdek sygnalizacyjny, przydatny w sytuacjach awaryjnych.

 

Jeżeli rowerzyście przyjdzie jechać w niepogodę, na pewno doceni zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy Hi-Vis. Wykonana z nylonu osłona plecaka zabezpieczy przedmioty w jego wnętrzu przed wodą. Co więcej, materiał ma jaskrawe barwy i wzbogacono go o elementy odblaskowe w celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Escapist 30
Wymiary 55 x 30 x 29,5 cm
Waga 1,2 kg
Pojemność 30 l
Materiał Nylon
Kolor Czarny

 

zamknij [x]