Plecak rowerowy Osprey Escapist 25 niebiesko-szary

563.23 zł
718.90 zł
-22%
Najniższa cena z 30 dni: 563.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10004740/1
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy Osprey Escapist 25 to model idealny dla osób zainteresowanych turystyką rowerową. Świetnie sprawdzi się podczas jednodniowego oraz dłuższego wypadu za miasto. Osprey zadbał o to, by Escapist dysponował jak najszerszą funkcjonalnością oraz korzystał ze wszystkich najnowocześniejszych rozwiązać technologicznych, a pojemność wynosząca 25 l powinna spokojnie starczyć, by przewieźć najistotniejszy bagaż.

 

Plecak powstał ze wzmocnionego nylonu w stu procentach pochodzącego z recyklingu. Tylny panel korzysta z rozwiązania AirScape – doskonale dopasowuje się do sylwetki, jest przewiewny i trwały. Z kolei za sprawą pasów biodrowego i piersiowego – plecak podczas jazdy cały czas będzie stabilnie trzymał się pleców. Pas biodrowy wyściełano, aby zwiększyć komfort rowerzysty w trakcie wielogodzinnych przejażdżek.

 

Escapist dysponuje wewnętrznym panelem organizacyjnym na ekwipunek rowerowy. Można umieścić tam m.in. pompkę, narzędzia czy dętki lub łatki do opon. Producent zagospodarował także przestrzeń na przekąski, okulary przeciwsłoneczne czy system hydrauliczny. Kask można przymocować do plecaka za pomocą specjalnego uchwytu LidLock. Escapist ma także miejsce na przyczepienie lampki LED oraz dodatkową, dolną komorę na śpiwór. Na szelce plecaka umieszczono gwizdek sygnalizacyjny.

 

W razie niepogody przyda się zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy Hi-Vis. Został on wykonany z nylonu i umożliwia zabezpieczanie plecaka przed wodą. Co ważne, ma on jaskrawe kolory i elementy odblaskowe, więc z pochmurny dzień lub noc zwiększa widoczność rowerzysty na drodze.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Escapist 25
Wymiary 55 x 29 x 27 cm
Waga 1,2 kg
Pojemność 25 l
Materiał Nylon
Kolor Niebiesko-szary

 

zamknij [x]