Plecak rowerowy Osprey Raptor Pro czarny

879.73 zł
1098.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 879.73 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10003374
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy Osprey Raptor Pro to model stworzony do naprawdę ekstremalnej jazdy w terenie górskim. Zaprojektowano go do zjazdów po najbardziej stromych szlakach i pokonywania wyjątkowo technicznych odcinków. To, co wyróżnia go z całej serii plecaków Raptor od marki Osprey, to wzbogacenie konstrukcji o pełny, zintegrowany protektor pleców D30 BP4 Full Back CE Level 1. Jest to sprawdzone, przetestowane rozwiązanie, które świetnie amortyzuje, tłumi wstrząsy i pozwala znacznie zwiększyć bezpieczeństwo rowerzysty.

 

Plecak wykonano z wytrzymałego nylonu pochodzącego z recyklingu. Materiał ten jest na tyle trwały, że poradzi sobie nawet w naprawdę trudnych warunkach. Aby podczas zjazdów nie poruszał się on, producent zdecydował się zastosować specjalne uprzęże ze skrzydełkami i pasy biodrowe oraz piersiowy, które doskonale stabilizują plecak. Jednocześnie jednak wykonano je tak, by zapewniały cyrkulację powietrza, a tym samym komfort termiczny.

 

Co bardzo ważne, przednia i górna część plecaka została w pełni wyściełana i przystosowana do swobodnego noszenia wraz z Raptor Pro kasku fullface. Z kolei przestrzeń w plecaku zagospodarowano tak, by móc przechowywać w niej bezpiecznie narzędzia, ochraniacze nóg i ramion, a na pasie biodrowym znalazły się kieszonki na drobne przedmioty. Warto również wspomnieć, że produkt przystosowano do podpięcia do niego 2,5 l bukłaka (niezawierającego się w zestawie).

 

Aby zagwarantować rowerzyście maksymalną wygodę, Osprey wzbogacił Raptor Pro również o kieszeń chroniącą cenne rzeczy przed zarysowaniem, mocowanie do kasku typu LidLock, uchwyt na latarkę oraz elementy odblaskowe dla poprawy widoczności i bezpieczeństwa użytkownika.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Raptor Pro
Wymiary 46 x 26 x 22 cm
Waga 1,5 kg
Pojemność 18 l
Materiał Nylon
Kolor Czarny

 

zamknij [x]