Plecak rowerowy Osprey Escapist 20 niebiesko-szary

521.23 zł
638.90 zł
-18%
Najniższa cena z 30 dni: 521.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10004746/7
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy Osprey Escapist 20 przygotowano dla cyklistów żądnych przygód, którzy uwielbiają wycieczki za miasto. Produkt wyróżnia się swoją dobrze zaprojektowaną, smukłą sylwetką, a za sprawą licznych nowoczesnych rozwiązań Escapist powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym rowerzystom.

 

Plecak wyprodukowano przy użyciu wzmocnionego nylonu, co czyni go bardzo trwałym. Sam tylny panel jest regulowany, co pozwala przyjąć naturalną pozycję w czasie jazdy. Pokryto go również oddychającą siatką AirScape o wzmocnionej strukturze, która znacznie zwiększa komfort termiczny podczas upałów. Aby Escapist idealnie leżał na plecach, producent wyposażył go także w pasy: biodrowy i piersiowy. Pierwszy z nich jest wyściełany i dysponuje dwiema dodatkowymi kieszeniami np. na przekąski.

 

Wewnątrz plecaka umieszczono panel organizacyjny z kieszeniami przystosowanymi do przechowywania narzędzi, które mogą okazać się niezbędne na trasie. Znajdzie się także specjalne miejsce na okulary oraz do umieszczenia systemu hydraulicznego, z którym Escapist jest w pełni kompatybilny.

 

Na wypadek deszczowych dni lub nagłego pogorszenia się pogody Escapist ma zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową Hi-Vis wykonaną z nylonu, która zabezpieczy znajdujące się w plecaku przedmioty przed wilgocią. Pokrowiec ma jaskrawe barwy i odblaskowe elementy, które dodatkowo sprawiają, że rowerzysta jest lepiej widoczny na drodze.

 

Front plecaka wzbogacono o uchwyt LidLock przeznaczony do transportowania kasku oraz o zaczep na lampę sygnalizacyjną. Z kolei na pasku na ramię umieszczono gwizdek sygnalizacyjny.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Escapist 20
Wymiary 55 x 27 x 19 cm
Waga 1 kg
Pojemność 20 l
Materiał Nylon
Kolor Niebiesko-szary

 

zamknij [x]