Plecak rowerowy Osprey Sylva 12 szaro-niebieski

479.83 zł
598.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 479.83 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10005080
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak Osprey Sylva 12 to produkt niezwykle uniwersalny, kierowany do kobiet. Świetnie sprawdzi się jako kompan całodniowych rowerowych i pieszych wycieczek zarówno tych dłuższych, jak i krótszych. Marce Osprey udało się stworzyć tak wszechstronny model przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowoczesnej konstrukcji. Sylva jest smukły i specjalnie dostosowany do żeńskiej sylwetki, co pokazują pas biodrowy i piersiowy utrzymujące plecak w odpowiedniej pozycji. Dodatkowo tylny panel AirSpeed gwarantuje świetną cyrkulację powietrza, a tym samym wysoki komfort termiczny w upalne dni. Z kolei w przypadku niepogody przyda się zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy, który ochroni zawartość plecaka przed zawilgotnieniem.

 

Model można używać wraz z bukłakiem, który napełnia się poprzez otwarcie osobnej komory na zamek, specjalnie przystosowanej do tego celu. Dodatkowo na pasie piersiowym znajdziemy magnes służący do przyciągania puszczonej rurki bukłaka po skończonym piciu.

 

Plecak dysponuje pojemnością 12 l, co ułatwi spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Ma on osobną kieszeń na narzędzia i 2 boczne z elastycznej siatki. Oprócz tego producent zdecydował się umieścić w nim dodatkową kieszonkę ochronną, w której można umieścić np. okulary lub telefon.

Plecak ma możliwość przypięcia do niego lampki, kasku, a także wzbogacono go o odblaskowe grafiki sprawiające, że rowerzystka jest lepiej widoczna, szczególnie po zmroku.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Sylva 12
Wymiary 43 x 26,5 x 22 cm
Waga 700 g
Pojemność 12 l
Materiał Nylon
Kolor Szaro-niebieski

 

 

 

zamknij [x]