Zestaw lampek rowerowych ProX Ran & Bootes

139.93 zł
202.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 139.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
A-O-B-P-0460
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw lampek rowerowych ProX Ran & Bootes to gotowy komplet oświetlenia stworzony przez polską markę, który powinien przypaść go gustu większości rowerzystów. Zapewni bezpieczną jazdę w niekorzystnych warunkach pogodowych, a do tego wyróżnia się konkurencyjną ceną.


Źródłem światła w latarce przedniej jest dioda LED Samsung LH-351D o mocy 900 lm, a w przypadku urządzenia na tył roweru – dioda SMD LED o mocy 20 lm. Obie lampki mogą pracować w 5 różnych trybach świecenia – migających i stałych.


W przypadku modelu przedniego Ran za wydajną pracę odpowiada ogniwo litowo-jonowe o pojemności 2600 mAh (3,7 V), które w razie potrzeby można wymienić na nowe.

Lampka ProX Bootes korzysta z baterii litowo-polimerowej o pojemności 220 mAh (3,7 V). Jeden o i drugi akumulator ładuje się wygodnie poprzez standardowe gniazdo USB-C, a odpowiedzialne za to diody informują użytkownika o aktualnym stanie baterii. W przypadku niskiego poziomu naładowania lampki automatycznie przechodzą w tryb Safe Mode umożliwiający wydłużenie ich czasu pracy. Ponadto zarówno oświetlenie przednie, jak i tylne dysponuje Memory Mode – zapamiętuje ostatnio wybierany tryb działania.


Cały zestaw wykonano z aluminium oraz tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest on bardzo trwały oraz gwarantuje wodoszczelność na poziomie IPX4, więc spokojnie lampki można użytkować także w czasie deszczu.


W komplecie znalazły się oprócz oświetlania również kable do ładowania, smycz i uchwyty szybkiego montażu.Specyfikacja – lampka przednia

MarkaPROX
Moc świecenia900 lm
Liczba trybów pracy5
Zasilanieakumulator litowo-jonowy 18650 2600 mAh
ŁadowanieUSB-C
Mocowaniekierownica
Materiałaluminium; tworzywo
WodoszczelnośćIPX4
Kolorczarny


Specyfikacja – lampka tylna

MarkaPROX
Moc świecenia20 lm
Liczba trybów pracy5
Zasilanieakumulator litowo-polimerowy 220 mAh
ŁadowanieUSB-C
Mocowaniesztyca
Materiałaluminium; tworzywo
WodoszczelnośćIPX4
Kolorczarny

Klienci kupili również

zamknij [x]