Wentylator do trenażera Elite Aria

1139.93 zł
1299.90 zł
-12%
Najniższa cena z 30 dni: 1139.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EL0220201
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Wentylator do trenażera Elite Aria to interaktywny wiatrak zaprojektowany w taki sposób, aby jak najdokładniej symulować wrażenia płynące z tradycyjnej jazdy na dworze. Marka Elite zadbała, aby produkt wyróżniał się szeroką kompatybilnością i łatwością użytkowania, a przede wszystkim dostarczał mnóstwo rozrywki i wprowadził domowy trening na nowy poziom jakości!


Wiatrak do trenażera Elite Aria dysponuje systemem inteligentnego przepływu powietrza, który automatycznie dostosowuje moc nawiewu na podstawie zebranych podczas ćwiczeń danych, takich jak: prędkość, moc, tętno, a nawet temperatura ciała! Elite Aria jest w stu procentach kompatybilny z urządzeniami pomiarowymi opartymi o bezprzewodowy protokół łączności ANT+.


Produkt na tle konkurencji wyróżnia się estetyczną i trwałą konstrukcją, która również jest bardzo funkcjonalna. Wentylator dysponuje 10 regulowanymi pozycjami (w zakresie 0-50°), co pozwala lepiej dopasować go do rowerzysty. Oprócz tego projektanci wzbogacili Arię o praktyczny uchwyt ze sztucznej skóry – bardzo ułatwiający transport.


Pracą wiatraka do trenażera Elite Aria można zarządzać w trybie ręcznym za pomocą panelu oraz po sparowaniu z aplikacją My E-Trening z poziomu smartfonu.


Maksymalna prędkość nadmuchu urządzenia wynosi 50 km/h. Wentylator do trenażera Elite Aria w zestawie zawiera 2 filtry z węglem aktywnym, odpowiedzialne za oczyszczanie powietrza i neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. Filtry po zużyciu można łatwo wyciągnąć i wymienić.Specyfikacja

MarkaELITE
Prędkość maksymalna50 km/h
Regulacja pozycji10 pozycji
Kompatybilność czujniki prędkości i kadencji ANT+; mocy ANT+; tętna ANT+ i BLE; temperatury ciała ANT+ i BLE
Waga6 kg
Kolorczarny

Klienci kupili również

zamknij [x]