Zestaw lampek Lezyne Mini Drive 400XL & KTV Drive+

214.14 zł
252.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 214.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
1-LED-24P-V604
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw lampek Lezyne Mini Drive 400XL & KTV Drive+ to doskonałe połączenie dwóch wysokiej jakości urządzeń, które pozwolą Ci bezpiecznie poruszać się po zmroku i w niepogodę – za sprawą ich konstrukcji – również w czasie deszczu.

 

W komplecie producent umieścił lampkę przednią Lezyne Mini Drive 400XL, która jak łatwo wywnioskować z nazwy, emituje światło o mocy 400 lm. Może działać w 1 z aż 8 różnych trybów. Konstrukcja emitera i obudowy sprawia, że oświetlenie zapewnia widoczność także z boku.

Po pełnym naładowaniu urządzenie będzie pracować do 20 h. Akumulator (pojemność 650 mAh) napełnia się poprzez podpięcie przez zintegrowane wejście USB (niewymagające kabla).

Mini Drive 400XL charakteryzuje się dużą kompaktowością. Lampkę zamknięto w obudowie o szczelności na poziomie IPX7 wykonanej z obrabianego CNC aluminium. Może być mocowana do kierownicy o dowolnym kształcie i rozmiarze.

 

Drugim elementem zawartym w zestawie jest tylna lampka Lezyne KTV Drive+. Gwarantuje ona optymalną widoczność, a co za tym idzie, bezpieczeństwo podczas jazdy. Oświetlenie ma moc 40 lm i dzięki pojemnej baterii (400 mAh) może pracować nawet 45 h bez przerwy przy zastosowaniu najekonomiczniejszego trybu (1 z 6 dostępnych).

Warto zauważyć, że w lampie wykorzystano obiektyw szerokokątny, który zapewnia widoczność w zakresie 270°. Z kolei rozwiązania na USB znacznie ułatwia ładowanie.

Podobnie jak oświetlenie przednie, tylne zamknięto w trwałej i wytrzymałej (ale wykonanej z tworzywa sztucznego) obudowie o szczelności IPX7, więc bez trudności poradzi sobie ona w trudniejszych warunkach pogodowych.

 

 

Specyfikacja – lampka przednia

Marka LEZYNE
Moc świecenia 400 lm
Liczba trybów pracy 8
Zasilanie akumulator 650 mAh
Ładowanie USB (złącze męskie)
Mocowanie kierownica
Materiał aluminium
Wodoszczelność IPX7
Waga 64 g
Kolor czarny

 

 

Specyfikacja – lampka tylna

Marka LEZYNE
Moc świecenia 40 lm
Liczba trybów pracy 6
Zasilanie akumulator 400 mAh
Ładowanie USB (złącze męskie)
Mocowanie sztyca
Materiał tworzywo
Wodoszczelność IPX7
Waga 45 g
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]