Krem rozgrzewający Elite Ozone Warm Up Emulsion 150ml

74.90 zł
Ilość:
sztWarm Up Emulsion Elite Ozone

Ozone to linia kosmetyków włoskiej firmy Elite przeznaczona do pielęgnacji ciała zarówno dla zawodowców jak i amatorów. Z ich produktów korzysta wielu sportowców m.in. najlepsze drużyny kolarskie świata taki jak amerykański BMC Racing Team czy włoskie Lampre Merida.

Intense Warm Up Żel łączy w sobie doskonałe własności olejku Ozonized Warm Up z jeszcze intensywniejszym rozgrzewaniem, świetne rozwiązanie w zimną pogodę, a w szczególności przy niekorzystnych warunkach jak deszcz, wiatr i mgła.

  • Producent: Elite
  • Model: Ozone Warm Up Emulsion EL0040142
  • Aktywne czynniki pozwalają rowerzyście utrzymać przyjemne uczucie ciepła w miejscach aplikacji, nawet w warunkach wzmożonego wychładzania jak np. podczas pływania czy uprawiania spotów zimowych.
  • Składniki Ozone sprawiają, że w trakcie aktywności mięśnie pozostaną natlenione i rozgrzane, pozwalając na szybkie i skuteczne rozgrzewanie przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka urazów spowodowanych przez rozgrzewkę w zimnych warunkach
  • Pojemność: 150 ml


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem