Brunox Zestaw smarów serwisowych do łańcucha i amortyzatora + szczotka

69.88 zł
79.90 zł
-13%
Najniższa cena z 30 dni: 69.88 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produktZestaw serwisowy do łańcucha i amortyzatora + szczotka BrunoxSzwajcarski producent środków antykorozyjnych i smarujących. Środki słyną z swoch dobrych właściwości, wartym wyróżnienia jest Brunox Deo, Brunox Top Kett.

  • Producent: Brunox
  • W skład zestawu wchodzi:
-Brunox Bike Fit 200ml,
-Brunox Top Kett 90ml aerozol
-Brunox Deo 100ml aerozol
-Szczotka Spiro 360 stopni

Brunox® Bike Fit – preparat z systemem Turboline. Wielofunkcyjny preparat do konserwacji rowerów: łańcuchów, przerzutek, linek, sworzni i innych elementów. Czyści, smaruje i pielęgnuje wszystkie metalowe części. Wypiera wilgoć i chroni przed korozją, luzuje zapieczone śruby, usuwa stare smary, skuteczny w każdej temperaturze. Posiada doskonałe właściwości penetrowania, jest neutralny i nie tworzy żywicy. Jest to długotrwały środek smarujący.

Brunox Top Kett - to świetna ochrona antykorozyjna zapewniająca dobre smarowanie. Jeśli używasz swojego roweru w trudnych warunkach, przy każdej pogodzie, także w zimie, na zasolonych jezdniach, potrzebujesz Brunox® Top-Kett. Gwarantuje on 5 razy dłuższą ochronę antykorozyjną od innych środków.

Brunox Deo to preparat służący do ochrony i poprawy pracy amortyzatorów w rowerach i motocyklach. W tym również tylnych tłumikach. Dobrze wypiera wodę i zmniejsza tarcie na goleniach, powodując że praca nawet bardzo starego i zaniedbanego amortyzatora znacznie się poprawia w kilka chwil po zastosowaniu Deo. Jednocześnie dba o mniejsze zużycie TEFLONU na goleniach i jest bezpieczny dla gumy więc nie uszkadza uszczelek.

Szczotka Spiro 360 - Bardzo proste w obsłudze, przydatne urządzenie do czyszczenia łańcucha rowerowego. Umożliwia czyszczenie bez rozpinania łańcucha. Kompatybilna z wszystkimi łańcuchami rowerowym. Czyści dokładnie wszystkie zakamarki w zakresie 360oKlienci kupili również

zamknij [x]