Effetto Mariposa Carbogrip locktype smar montażowy 3ml

11.00 zł
Ilość:
szt

Smar montażowy Effetto Mariposa Carbogrip locktype 3mlTeraz jeszcze bardziej praktyczny i podręczny. Używasz raz i wyrzucasz!!!

Carbogrip jest to żywica silikonowa o specjalnej wysoko-molekularnej budowie cząsteczkowej. Preparat rozpylamy na części rowerowe przed montażem (w czasie od 3 do 5 minut tworzy powierzchnię o następujących cechach): uniemożliwia poślizg części i zabezpiecza elementy przed rozkręcaniem; ułatwia mocowanie części carbonowych (kierownice, sztyce). Carbogrip bardzo łatwo się usuwa i nie pozostawia żadnych śladów gdy jest już niepotrzebny.

  • Świetnie nadaje się do montażu elementów wykonanych ze stali, tytanu, aluminium i carbonu jako locktype zabezpieczając je przed przemieszczaniem i odkręcaniem.
  • Do nanoszenia preparatu nie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi jak szczotki itp.
  • Jest w 100% wodoodporny.
  • Dostępność: 3 ml ampułka / 1 szt.

Instrukcje dotyczące używania:

1. Dokładnie wyczyścić / odtłuścić powierzchnie montażowe, usunąc ślady tłuszczu i innych nieczystości.
2. Spryskujemy element i natychmiast montujemy, śruby dokręcamy do wymaganej wartości siły;
3. Należy odczekać 5 minut przed użyciem komponentu.
4. W celu usunięcia Carbogrip możemy użyć Carbomove lub innych preparatów na bazie rozpuszczalników.

UWAGA:
Należy postępować dokładnie według instrukcji użycia. Niestosowanie się do nich może doprowadzić do poślizgu elementu, co może spowodować utratę kontroli nad rowerem i poważnych obrażeń. W razie wątpliwości prosimy o kontakt Effetto Mariposa bezpośrednio lub lokalnym dealerem Effetto Mariposa..

Klienci kupili również

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]