Szybka dostawa

Szybka dostawa w rowertour.com

Szybka dostawa w rowertour.com

W Rowertour.com dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki docierały do klientów w jak najkrótszym czasie. Sami jesteśmy kolarzami, rowerzystami i klientami sklepów internetowych. Nic tak nie cieszy jak nowy rower, część do roweru, akcesoria lub nowe ubrania rowerowe. Nie możemy się doczekać gdy kurier zapuka do naszych drzwi lub przyjdzie SMS, że nasza paczka czeka na nas w pobliskim paczkomacie. Znamy doskonale to uczucie, dlatego chcielibyśmy, aby zamówione przez naszych klientów paczki docierały błyskawicznie.

Nasi magazynierzy pracują w pocie czoła pakując codziennie niezliczoną ilość paczek. Tiry ustawiają się w kolejkach do rampy, a dział zamówień codziennie sprowadza towary od jednego z ponad 250 producentów dostępnych w naszej ofercie.

 

"Jesteśmy jak Tommy Lee Jones w Ściganym" - magazynierzy rowertour.com

Szybkie zakupy w rowertour.com

Jesteśmy świadomi, jak ważna dla klienta jest możliwość szybkich zakupów oraz szybkiego odnalezienia poszukiwanego produkty spośród dziesiątków tysięcy pozycji, dlatego wprowadziliśmy system zaawansowanych filtrów, które znacznie zawężają obszar poszukiwań.

Szybka i responsywna strona

Nasz sklep działa na zaawansowanej platformie dedykowanej do naszych potrzeb, a przede wszystkim potrzeb klientów. Zoptymalizowaliśmy jej działanie, aby każdy klient mógł dokonać szybkiego zakupu roweru lub części rowerowych za pomocą swojego telefonu lub laptopa. Sprawdźcie jakie to proste!

 

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje wiadomość mailową oraz SMS’ową o statusie swojego zamówienia, a my z zapałem ruszamy, aby skompletować i wysłać paczkę.

Szybka procedura zwrotu towaru

Jeśli produkt nie spełni oczekiwań to bez problemu można go do nas odesłać w ciągu 14 dni od zakupu. Warto pamiętać, że zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i montażu. Musi też być zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Zewnętrzny karton lub koperta nie muszą być nasze. Odsyłaną paczkę można spakować w dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport zwracanego towaru.

Więcej szczegółów dotyczących zwrotu towaru dostępnych jest w zakładce Zwroty

 

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem