Zakupy na Raty Alior Bank

zakupy na raty

 

 

Zakupy na raty z Alior Bankiem w Rowertour.com

 

 

Udostępniamy możliwość zakupów na raty z Alior Bankiem.

 

Sprawdź jaki prosty jest proces zakupu roweru na raty -> tutaj

Korzyści

  • Średni czas procesowania wniosku kredytowego 24 h
  • Raty 0%
  • Podpisanie umowy w formie elektronicznej
  • Raty już od 300 zł

 

Minimalna kwota kredytu to 300 zł. Maksymalna kwota kredytu zależy od metody i wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta. Jeśli kredyt jest udzielany w procesie na oświadczenie o dochodach, maksymalna kwota kredytu wynosi przynajmniej 5000zł, a maksymalnie jest to 30000zł.

 

ROWERTOUR.COM jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów kredytu ratalnego oferowanego przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny.

 

 

Jak skorzystać z promocji?

 

 

Podczas składania zamówienia, trzeba kliknąć w ,,Alior Bank - Raty'' przy opcji wybrania formy płatności (obrazek poniżej).

 

płatność na raty

 

 

Następnie przejść do formularza ratalnego przy podsumowaniu zamówienia i na koniec wypełnić formularz :) :

 

 

 

Jak długo trwa decyzja?

 

 

Decyzja kredytowa zapada zwykle w czasie do 15 minut.

 

Czas weryfikacji wniosku o kredyt zależy m. in. od dostępności Biura Informacji Kredytowej oraz konieczności dodatkowego sprawdzenia przez Bank danych z wniosku, dlatego w indywidualnych przypadkach (szczególnie w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy) czas oczekiwania na decyzję może ulec wydłużeniu.

 

 

Życzymy udanych zakupów!

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]