FAQ - Zwrot i reklamacja

1. Czy będę mógł zwrócić produkt i kto pokrywa koszt przesyłki?

Zgodnie z prawem klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy Rowertour.com. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.

 

Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:

  • Systemy GPS, trenażery, rowery takie jak zegarki sportowe lub komputery rowerowe, można zwrócić tylko w przypadku niezarejestrowania
  • Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak bielizna - prosimy o przemyślane zakupy
  • Bony upominkowe
  • Produkty, które zostały otwarte lub rozpieczętowane
  • Produkty otrzymane ponad 14 dni temu
    Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie

Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą. Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.


2. Jak zwrócić towar?

Aby dokonać zwrotu skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie i postępuj zgodnie z zapisaną nad nim instrukcją.

 

Adres zwrotu:

Rowertour.com - z dopiskiem „ZWROT"

ul. Przemysłowa 8, budynek 503

85-758 Bydgoszcz


3. Jak dokonać reklamacji?

Aby dokonać reklamacji skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie i postępuj zgodnie z zapisaną nad nim instrukcją.

 

Adres reklamacji:

Rowertour.com - z dopiskiem „REKLAMACJA"

ul. Przemysłowa 8, budynek 503

85-758 Bydgoszcz


4. Czy muszę kontaktować się przed złożeniem reklamacji?

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i postępować zgodnie ze wskazaną procedurą na stronie Reklamacje.


5. Czy muszę kontaktować się przed dokonaniem zwrotu?

Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie i postępować zgodnie ze wskazaną procedurą na stronie Zwroty.


6. Kiedy otrzymam zwrot środków?

Zwroty środków realizowane są w ustawowym okresie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Dokładamy starań aby Twoje środki zostały zwrócone najszybciej jak to możliwe.


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]