Narzędzia rowerowe i smary rowerowe

Aby rower służył nam jak najdłużej trzeba o niego dbać. Dlatego też z myślą o użytkownikach, dla których liczy się sprawność i nieskazitelna prezencja roweru, przygotowaliśmy profesjonalne narzędzia rowerowe, oleje i smary rowerowe oraz przyrządy do czyszczenia, które ułatwią pielęgnację i sprawią, że renowacja jednośladu będzie banalnie prosta. W ofercie znajdują się klucze do kaset, narzędzia do łańcuchów, klucz do korb (mechanizmów korbowych), a także wiele modeli łyżek do opon czy podręczne szczotki do czyszczenia i pielęgnacji roweru. Znajdziecie u nas smar do roweru płynny do łańcucha, jak i smar stały do łożysk czy odtłuszczacze wspomagające wydłużenie eksploatacji części rowerowych w ulubionym rowerze.

 

Mnogość narzędzi rowerowych może przyprawiać o zawrót głowy. Jak wybrać, te które będą nam przydatne? Po krótce omówimy  jak wyposażyć nasz zestaw narzędzi rowerowych, by znaleźć w nim wszystko co trzeba.

Gdy nasz zestaw naprawczy do roweru jest kompletny, niestraszna nam żadna awaria podczas dłuższej wyprawy. Udanych zakupów.

 

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Zestawy narzędzi rowerowych oraz smary rowerowe pomogą nam w odpowiedniej pielęgnacji i eksploatacji roweru, ale też gdy pojawi się nieoczekiwana awaria w samodzielnym zaradzeniu problemom na trasie. Zabierając ze sobą podstawowe narzędzia do roweru możemy zaradzić nagłym wypadkom, znajdując się daleko od domu. Jakie narzędzia do rowerów warto mieć przy sobie?

 

Sprawdzony zestaw rowerowy zawiera klucz wielofunkcyjny składany, zestaw do ściągania opon, dętki oraz najważniejsze klucze rowerowe.  Dobrze jest posiadać również przyrządy do czyszczenia roweru, jak szczotki do mycia kół, ram, łańcucha.  Smar rowerowy przydaje się do zachowania naszego łańcucha i amortyzatorów w dobrym stanie. Mamy różnego rodzaju smary i oleje, do użytku w warunkach mokrych i suchych.  

 

Narzędzi rowerowych jest na rynku bardzo dużo. Komplet kluczy do roweru uzupełni nasz zestaw do roweru i pozwolić poczuć się jak prawdziwy majsterkowicz. Czasami koniecznym jest skorzystanie z fachowej pomocy serwisu, ale na szczęście większość usterek jest możliwych do samodzielnej naprawy. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]