Nawigacje rowerowe

Jak szybko i bezpiecznie dotrzeć rowerem do celu nie gubiąc się po drodze? Z pomocą mogą nam przyjść niezawodne nawigacje rowerowe. Te niewielkie urządzenia działają na takich samych zasadach, jak ich samochodowe odpowiedniki. Pozwalają na łatwą nawigację miedzy punktami A i B lub jazdę trasą wybraną przez użytkownika.

 

Duże i czytelne ekrany nawigacji rowerowych oraz alerty dźwiękowe sprawiają, że nic nie umknie naszej uwadze. Wytrzymałe obudowy pozwalają korzystać z urządzeń nawet podczas nieprzychylnych warunków atmosferycznych. Bateria starcza na wiele godzin jazdy, nie trzeba się martwić o to, że w połowie trasy zabraknie naszego przewodnika. Nawigacje rowerowe potrafią zmierzyć także nasz czas, prędkość, pochylenie terenu i wiele wiele innych czynników. To doskonała propozycja dla wszystkich rowerowych podróżników, którzy zawsze chcą trafić do celu.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Marka
Bryton
Mio
Sigma
Cena
Ocena klientów

Nawigacja rowerowa GPS, to urządzenie posiadające niejednokrotnie niezliczoną ilość funkcji. Daje to nam możliwości szczegółowej analizy i monitoringu naszego treningu. Również najtańsze wersje nawigacji rowerowej mają charakterystyczne dla liczników rowerowych funkcjonalności. 

 

Nawigacja rowerowa to przede wszystkim mapy i to na nie powinniśmy zwrócić uwagę bo głównie od tego zależy efektywność nawigacji rowerowej na naszej trasie.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]