Nawigacje rowerowe

Jak szybko i bezpiecznie dotrzeć rowerem do celu nie gubiąc się po drodze? Z pomocą mogą nam przyjść niezawodne nawigacje rowerowe. Te niewielkie urządzenia działają na takich samych zasadach, jak ich samochodowe odpowiedniki. Pozwalają na łatwą nawigację miedzy punktami A i B lub jazdę trasą wybraną przez użytkownika.

 

Duże i czytelne ekrany nawigacji rowerowych oraz alerty dźwiękowe sprawiają, że nic nie umknie naszej uwadze. Wytrzymałe obudowy pozwalają korzystać z urządzeń nawet podczas nieprzychylnych warunków atmosferycznych. Bateria starcza na wiele godzin jazdy, nie trzeba się martwić o to, że w połowie trasy zabraknie naszego przewodnika. Nawigacje rowerowe potrafią zmierzyć także nasz czas, prędkość, pochylenie terenu i wiele wiele innych czynników. To doskonała propozycja dla wszystkich rowerowych podróżników, którzy zawsze chcą trafić do celu.

zobacz więcej »
Marka
Mio
Sigma
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

Nawigacja rowerowa GPS, to urządzenie posiadające niejednokrotnie niezliczoną ilość funkcji. Daje to nam możliwości szczegółowej analizy i monitoringu naszego treningu. Również najtańsze wersje nawigacji rowerowej mają charakterystyczne dla liczników rowerowych funkcjonalności. 

 

Nawigacja rowerowa to przede wszystkim mapy i to na nie powinniśmy zwrócić uwagę bo głównie od tego zależy efektywność nawigacji rowerowej na naszej trasie.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]