Walizki i Torby do transportu rowerów

Torba do przewozu roweru oraz walizka rowerowa – dzięki akcesoriom tego typu zadbasz o właściwą ochronę i bezpieczny transport Twojego roweru podczas podróży. Walizki i torby zaprojektowane z myślą o transporcie rowerów, dają zabezpieczenie i pewność, że Twój jednoślad przetrwa podróż w całości – nawet jeśli wcześniej rozłożyłeś go na części pierwsze.

 

Zacznijmy od produktu jakim jest torba transportowa na rower - wybór jaki oferują producenci jest różnorodny, podobnie jak cena. Tańsze torby na rower najczęściej będą wykonane z materiałów termoplastycznych, z dodatkowymi wewnętrznymi kieszeniami. Droższe odpowieniki toreb rowerowych są usztywniane i posiadają kółka, które ułatwiają przemieszczanie się z zapakowanym rowerem. Każda walizka na rower wyposażona jest w miejsce na drobne części jednośladu. Uchroni to nasz rower przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Waga naszej walizki waha się między 10- 20 kg, co nie stanowi problemu przy zamontowanych kółeczkach. 

 

Najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę przy przewozie roweru jest charakter naszej podróży. Wyjazd z punktu A do punktu B, bez dodatkowego przemieszczania się predystynuje nam dwie opcje: sztywna torba podróżna na rower lub walizka do transportu roweru.  Jeśli jednak planujemy przemieszczać się w kilka miejsc, co zmuszać nas będzie do ciągłego pakowania i wypakowywania się lepszym wyborem będzie torba na rower, którą można złożyć.

 

Nawet, gdy dalekie podróże z naszym rowerem nie zaprzątają nam głowy, warto pamiętać o zabezpieczaniu roweru na co dzień. Pokrowce rowerowe pozwolą na zabezpieczenie naszego jednośladu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak woda czy zanieczyszczenia. Wiele osób korzysta z  pokrowca na rower na balkonie. A przeciwdeszczowy pokrowiec sprawdzi się chociażby w ogrodzie, gdzie nie osłania go żadne inne zadaszenie. 

zobacz więcej »
Cena od
do

Pragniemy wyruszyć w podróż i jednocześnie mieć przy sobie swój rower? Nic trudnego. Należy jednak zadbać o zabezpieczenie swojego pojazdu przy transporcie, zwłaszcza gdy nasz rower jest drogocenny, a jego uszkodzenie spowodowałoby znaczny spadek wartości. W tej kategorii proponujemy pokrowce do transportu roweru jak i poręczne walizki bądź torby rowerowe

 

Torby przeznaczone do transportowania rowerów muszą cechowac się dużą wytrzymałością materiałów. Jako przykład niech posłuży torba uznanej marki Thule. Wyposażona jest w grubą powłokę nylonową oraz aluminiową szynę zatrzaskową. Co jeszcze powinno byc istotne przy wyborze torby na rower? Kieszenie, w których możemy schować mniejsze częśce roweru, gdy będziemy go rozkładac na części. Praktyczne są również specjlalne wkładki na koła. Torba na rower wykonana z materiału, ma też tę zaletę, iż bez problemu możemy ją przechowywać po wykorzystaniu. Walizka na rower jest mniej kompaktowa, ale za to bardzo twarda i wytrzymała (np. walizka firmy Elite). Jeszcze innym zabezpieczeniem jest pokrowiec do transportu rowerów. Oferujemy te najwyższej jakości, jak chociażby firmy Zator - z dodatkową pianką zabezpieczającą kołą i inne części naszego jednośladu. 

 

W momencie oddania torby podróżnej na rower obsłudze lotniska, nie mamy większego wpływu na to jak zostanie "potraktowana", ale to na co mamy wpływ to zabezpieczenie naszego roweru przed ewentualnymi uszkodzeniami. Warto zastanowić się jakie walizki będą odpowiadły naszym potrzebom i zaufać naszym producentom, którzy mają wieloletne doświadczenie w przewozie niejednego bagażu. Zapraszmy do zapoznania się z nasza ofertą. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]