Bagażnik rowerowy na hak

Dalekie urlopowe wycieczki wiążą się z licznym bagażem. Istnieje wiele sposobów na przewóz rowerów samochodem, jednak za najbardziej wygodny uznaje się bagażniki rowerowe na hak. Decydując się na bagażnik rowerowy na hak zyskujesz na jego optymalnie małej wadze i rozmiarze oraz  łatwiejszy dostęp niż wypadku bagażnika na dachu. Dodatkowo platforma rowerowa na hak ma w zanadrzu funkcję odchylania w celu uzyskania dostępu do bagażnika.

 

W naszym rowerowym sklepie oferujemy bagażnik na rowery na hak thulebagażnik rowerowy na hak peruzzo - obydwa naprawdę dobrej jakości i przywiązujące wagę do detali. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.

zobacz więcej »
Cena od
do

Uchwyt na rower na hak to bezpieczny, ekonomiczny i wygodny sposób przewozu rowerów samochodem. Pozostaje wybrać model. W ofercie rowertour.com polecamy sprawdzony i niezawodny thule na hak 3 rowery oraz bagażnik na hak peruzzo.

 

Dobrze by uchwyt na rowery na hak spełniał kilka kluczowych aspektów:
-posiadał zabezpieczenie antywłamaniowe

-wygodny sposób montażu (najlepiej bez użycia narzędzi)

-możliwość odchylania

-materiał, z którego wykonana jest platforma na hak
-łączną dopuszczalną wagę, tak by nie przekroczyć nośności haka

 

Polecamy nasze bagażniki rowerowe na hak i zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]