Błotniki Trekking / Szosa 28"

Błoto, deszcz, śnieg. Bez odpowiednich błotników rowerowych jazda w sezonie jesienno- zimowym może być przykrym doświadczeniem. Dlatego, by czerpać przyjemność z jazdy o każdej porze roku, warto zadbać o odpowiednie błotniki rowerowe.

 

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz różnego rodzaju błotników, które będą pasować do poszczególnych typów rowerów. Bez względu na to, czy twój rower to góral, treking, miejski, czy kolarka, u nas dopasujesz do niego odpowiedni błotnik.


Przy wyborze błotnika warto kierować się tym, by przede wszystkim spełniał on swoją podstawową funkcję, a więc chronił ubrania przed błotem i deszczem. Dobry błotnik powinien także zapewniać stabilność całości oraz powinien być łatwy w montażu.

 

Oferowane przez nas błotniki wykonane z kompozytu aluminiowo- plastikowego są mocne, a jednocześnie bardzo lekkie. Dzięki temu błotniki są na tyle sztywne, że się nie luzują podczas jazdy, ale jednocześnie na tyle elastyczne, że w czasie upadku uginają się, a nie łamią.


Dobrze dobrany błotnik rowerowy zapewni ochronę przed odpryskami błota, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć jazdą na rowerze o każdej porze roku.

 

Cena od
do
wybór marki
  19.90 zł
  47.90 zł
  55.90 zł
  55.90 zł
  125.90 zł
Opcje: 35mm, 50 - 55mm
2-3 dni
SKS Mostek regulowany błotnika Chromoplastics
  8.90 zł
  8.90 zł
  8.90 zł
Opcje: 45mm, 50 - 53mm
2-3 dni
SKS S Tec Protektor błotnika
  9.90 zł
  10.90 zł
Opcje: 35mm, 42 - 45mm, 53mm
2-3 dni
SKS Chlapacz błotnika XXLSKS Chlapacz błotnika XXL
  12.90 zł
  17.90 zł
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]