Przerzutka przednia

Precyzyjna i stabilna zmiana przełożeń w każdych warunkach, a więc płynność zmiany biegów. Dobrze wyregulowane i dobrane przerzutki rowerowe podnoszą komfort jazdy, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza w trakcie jazdy w trudnych warunkach.

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przednich przerzutek rowerowych zaprojektowanych dla rowerów trekkingowych, szosowych, przełajowych, a także do rowerów typu MTB.  Mamy również ekonomiczną przerzutkę do spokojnej, turystycznej jazdy, która współpracuje z napędami 3 × 7/8 rzędów, jak i przerzutki szosowe z napędem 8,9,10 lub 11-rzędowym.

 

Wybór odpowiedniej przerzutki zaczyna się od określenia jej typu. Wyróżniamy przerzutkę down swing i top swing. Kluczowy jest też sposób montażu. Przerzutki przednie można zamocować do roweru na trzy sposoby: obejmą do rury podsiodłowej, blachą do szalki osi suportowej, śrubą do haka zintegrowanego z ramą. Dostępny jest także adapter przerzutki przedniej by dopasować każdy rodzaj przerzutki do naszego typu roweru. 

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Używanie  przerzutek rowerowych powoduje, że zaoszczędzamy sobie zbędnego wysiłku, podjeżdżanie na wzniesienia jest prostsze, a jazda efektywniejsza. W ofercie przerzutek przednich nie brakuje modelu: przerzutka przednia 2x9 czy przerzutka przednia 2x10

Powszechna zasada korzystania z przerzutki do roweru brzmi: ustawiamy lżejsze biegi, na cięższe warunki. Przerzutka przednia znajduje swe zamocowanie na rurze podsiodłowej za pomocą obejmy. W karbowanych modelach ram przerzutki przednie mogą być umiejscowione na specjalnym haku. 

 

W rowertour.com znajdziesz najlepsze przerzutki czołowych przedstawicieli produkcji części rowerowe przerzutki. Polecamy się, zajrzyj do naszej oferty!

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]