Przerzutka przednia

Rodzaj
down swing
side swing
top swing
Marka
Campagnolo
Jagwire
Shimano
Sram
Przeznaczenie
MTB
przełajowe
szosa
trekking/miejskie
Cena
Kompatybilność z korbą
2
3
Kompatybilność z tylną przerzutką
6
7
8
9
10
11
12
Mocowanie
direct mount
do suportu e-type
na hak
na obejmę 28,6
na obejmę 31,8
na obejmę 34,9
na obejmę 38,2
na śrubę
Ocena klientów

Używanie  przerzutek rowerowych powoduje, że zaoszczędzamy sobie zbędnego wysiłku, podjeżdżanie na wzniesienia jest prostsze, a jazda efektywniejsza. W ofercie przerzutek przednich nie brakuje modelu: przerzutka przednia 2x9 czy przerzutka przednia 2x10

Powszechna zasada korzystania z przerzutki do roweru brzmi: ustawiamy lżejsze biegi, na cięższe warunki. Przerzutka przednia znajduje swe zamocowanie na rurze podsiodłowej za pomocą obejmy. W karbowanych modelach ram przerzutki przednie mogą być umiejscowione na specjalnym haku. 

 

W rowertour.com znajdziesz najlepsze przerzutki czołowych przedstawicieli produkcji części rowerowe przerzutki. Polecamy się, zajrzyj do naszej oferty!

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]