Przerzutka tylna

Marka
Accent
Dartmoor
Jagwire
M-Wave
Shimano
Topeak
Unibike
XLC
Montaż
direct mount
na hak
na śrubę
Przeznaczenie
MTB
gravel
przełajowe
trekking/miejskie
Cena
Pojemność
25T
28T
34T
39T
41T
43T
47T
Ilość rzędów
6
7
8
10
11
Długość wózka
długi-sgs
krótki-ss
średni-gs
Ocena klientów

Bez przerzutek rowerowych kolarstwo, w szerokim tego słowa znaczeniu, nie byłoby tym samym, czym jest dziś. Przerzutki rowerowe umożliwiają pokonywanie nawet najtrudniejszych nawierzchni na trasie. Piach, ostre wzniesienie, błoto - jesteśmy w stanie przebrnąć przez te utrudnienia, korzystając prawidłowo z przerzutki do roweru.

 

Zmieniając przerzutkę, nie należy przestać pedałować, jeśli tak zrobimy, możemy uszkodzić przerzutki - ryzykujemy zerwaniem linki. Redukcja przerzutek tylnych i przednich, powinna odbywać się stopniowo, tak jak w samochodzie. Oprócz  opanowania prawidłowej techniki korzystania z przerzutek trzeba także dbać o napęd. Pamiętajmy o smarowaniu i czyszczeniu zębatek i łańcucha.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]