Przerzutka tylna

Przerzutki tylne w rowerze są częściej używane niż przednie, dlatego wymagają okresowej regulacji. Kiedy jednak pomimo regulacji przerzutka tylna sama zaczyna zmieniać przełożenia, może się okazać, że niezbędna będzie całkowita wymiana, która na szczęście nie jest skomplikowana.

Możesz przeprowadzić ją sam dzięki naszej ofercie. Przerzutki do roweru, które zostały zaprojektowane z myślą o najpopularniejszych rodzajach rowerów takich jak cross, MTB, rowery przełajowe czy szosowe wchodzą w zakres naszego asortymentu.

 

W naszym e-sklepie znajdziesz przerzutki tylne do roweru typu MTB przeznaczone do napędów 7, 8, 9, 10 i 11-rzędowych. Przerzutki rowerowe wyróżnia konstrukcja z szerokim zawiasem, która zwiększa sztywność i umożliwia dokładną zmianę przełożeń.

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się także przerzutki tylne do rowerów szosowych (tu również znajdzie się przerzutka do napędów 8, 9, 10, 11- rzędowych), a także do rowerów typu trekking przeznaczone do napędów 9-rzędowych oraz 10-rzędowych.

 

Rowertour.com oferuje najlepsze przerzutki w przystępnych cenach.

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Bez przerzutek rowerowych kolarstwo, w szerokim tego słowa znaczeniu, nie byłoby tym samym, czym jest dziś. Przerzutki rowerowe umożliwiają pokonywanie nawet najtrudniejszych nawierzchni na trasie. Piach, ostre wzniesienie, błoto - jesteśmy w stanie przebrnąć przez te utrudnienia, korzystając prawidłowo z przerzutki do roweru.

 

Zmieniając przerzutkę, nie należy przestać pedałować, jeśli tak zrobimy, możemy uszkodzić przerzutki - ryzykujemy zerwaniem linki. Redukcja przerzutek tylnych i przednich, powinna odbywać się stopniowo, tak jak w samochodzie. Oprócz  opanowania prawidłowej techniki korzystania z przerzutek trzeba także dbać o napęd. Pamiętajmy o smarowaniu i czyszczeniu zębatek i łańcucha.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]