Bike Hand

(140)
Cena
Ocena klientów

Bike Hand narzędzia

Jeśli poszukujesz narzędzi rowerowych zdolnych do większości napraw, musisz zwrócić uwagę na produkowane przez markę Bike Hand narzędzia dostępne w naszej ofercie. Specjalistyczne narzędzia pozwalają obejść się bez pomocy serwisu w przypadku kiedy nasz rower odmawia posłuszeństwa. Ważne jest to, aby kompletowane narzędzia rowerowe cechowały się odpowiednią jakością, która sprosta wymaganiom własnoręcznej naprawy roweru. Oferowane w asortymencie marki Bike Hand narzędzia rowerowe pozwalają na łatwą i komfortową pracę we własnym warsztacie bez obawy o uszkodzenie swoich narzędzi. Nie ma znaczenia, które z oferowanych narzędzi wybierzesz, każde z nich wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych. W naszym sklepie znajdziesz narzędzia marki Bike Hand, które sprawdzą się podczas takich prac jak np. wymiana kasety, mechanizmu korbowego, siodełka lub chwytów.

 

Poza tym dzięki nim poradzisz sobie z centrowaniem kół rowerowych i wymianą zużytych pancerzy i linek, które bardzo często wymagają wymiany. Dzięki różnego rodzaju kluczom poradzisz sobie z wymianą pedałów na nowe oraz skrócisz sobie łańcuch w razie potrzeby. Wysokiej jakości imbusy pozwolą odkręcić każdą śrubę w Twoim rowerze. W asortymencie marki Bike Hand można znaleźć klucze płaskie, klucze imbusowe, ściągacze do podzespołów, skuwacze do łańcuchów oraz klucze do centrowania. Marka Bike Hand oferuje także zestawy narzędziowe, które są wyposażone w szereg specjalistycznych przyrządów, takich jak klucze imbusowe, skuwacze do łańcuchów czy specjalistyczne klucze nasadowe. Wszystkie narzędzia Bike Hand są wyposażone w wygodne, ergonomiczne uchwyty wykonane z gumy, które zapewniają pewny chwyt i bezpieczeństwo dla użytkownika.

Bike Hand stojak serwisowy

Jeżeli planujesz regularnie serwisować swój rower, wówczas zwróć swoją uwagę na oferowany przez markę Bike Hand stojak serwisowy, który znacząco podniesie Twój komfort pracy. Produkowany przez Bike Hand stojak rowerowy bardzo dobrze stabilizuje każdy rower, utrzymując go w wygodnej dla nas pozycji. Dzięki takim rozwiązaniom mamy rower na odpowiedniej wysokości, co sprawia, że nie musimy się schylać i tym samym przeciążać naszego kręgosłupa. Stojak rowerowy Bike Hand ułatwia dostęp do wszystkich podzespołów i komponentów w naszym rowerze. Najważniejszą z zalet posiadania stojaka jest możliwość testowania rowerowych podzespołów gdy mamy rower założony na stojaku.

 

Dzięki temu bez przeszkód dokonamy regulacji napędu rowerowego w naszym mieszkaniu. Rower umiejscowiony na stojaku warsztatowym Bike Hand daje nam możliwość kręcenia mechanizmem korbowym, a ponadto testowania napędu oraz płynnej zmiany przełożeń i hamowania kół po ich rozpędzeniu. Taka regulacja bez stojaka bywa bardzo czasochłonna i trudna. Osoby, które dysponują dużą przestrzenią użytkową w swoim garażu, warsztacie lub mieszkaniu z całą pewnością docenią walory płynące z używania stojaków serwisowych firmy Bike Hand. Dużą zaletą stojaków marki jest także ich kompaktowość. Po skończonej pracy można taki stojak złożyć i schować do szafy. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale w mieszkaniach o małym metrażu.

Bike Hand narzędzia do sterów

Produkowane przez markę Hand Bike narzędzia do sterów są bardzo popularnym produktem, w który zaopatruje się każdy kolaż, który pragnie zmodernizować swój rower. Dla wielu może się to wydawać dziwne, ale te niepozorne mechanizmy, będące jednymi z kluczowych podzespołów w rowerze również wymagają odpowiedniej konserwacji. Właśnie dlatego marka Bike Hand zaprojektowała wysokiej jakości narzędzia pozwalające na pracę przy sterach rowerowych. Dzięki marce Bike Hand stery rowerowe możemy dowolnie zakładać i zdejmować. Skomplikowane prasy do wciskania misek sterowych są na tyle uniwersalne, że umożliwiają montaż sterów praktycznie w każdej ramie rowerowej.

 


zamknij [x]