Campingaz

Kategorie
Filtry
Cena

Grille gazowe od Campingaz

Oferta marki Campingaz obejmuje dwie grupy grilli gazowych. Pierwsza z nich to klasyczne duże grille ogrodowe oraz niewielkie przenośne grille, które bez trudu zmieścimy do bagażnika samochodu i zabierzemy ze sobą na piknik, kemping lub wyprawę offroadową. Druga grupa to grille premium (master) do zadań specjalnych. Charakteryzują się eleganckim designem, starannym wykończeniem, specjalnymi palnikami Blue Flame Burner System, które równomiernie rozkładają ciepło na całej powierzchni rusztu. Warto także zwrócić uwagę na system Culinary Modular występujący w niektórych modelach, który daje możliwość zastąpienia fragmentu rusztu takimi elementami jak: kamień do pizzy, wok, patelnia do hiszpańskiej paelli czy stojak do pieczywa i drobiu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przygotować szeroką gamę dań przy użyciu jednego urządzenia ogrodowego.

 

Sporą bolączką użytkowników grilli jest konieczność ich czyszczenia. Dzięki rozwiązaniu Insta Clean wybrane części grilla będziemy mogli po prostu wrzucić do zmywarki i nie martwić się koniecznością ręcznego mycia.

Kartusze z mocą

Mówiąc o Campingaz trudno nie wspomnieć o słynnych niebieskich kartuszach z gazem. Występują one w trzech wagach: 240, 250 i 450 g. Mieszanka butan/propan w stosunku 80:20 zapewnia bardzo dobrą wydajność i równomierną podaż gazu do palnika kuchenki.

Chłodziarki turystyczne na upalne dni

Dużą popularnością cieszą się także przenośne chłodziarki, które możemy podłączyć do gniazdka 230 V lub za pomocą specjalnego adaptera do gniazdka zapalniczki w aucie. Potrafią one obniżyć temperaturę o około 18 stopni poniżej temperatury otoczenia. Jeśli jednak nie będziemy mieć dostępu do gniazdka elektrycznego możemy sięgnąć po chłodziarki bazujące na wkładach chłodzących.

 

Pełne wyposażenie kuchni polowej obejmuje już wszystko, oprócz specjalnej lodówki turystycznej, która pozwoli przechować prowiant na całą podróż. Wbudowane systemy chłodzenia w elektrycznych chłodziarkach turystycznych oferują dłuższe i bardziej skuteczne chłodzenie. Lodówka turystyczna marki Campingaz jest wyjątkowo praktyczna, umożliwiając łatwe podłączenie do zapalniczki lub przetwornicy. Jakość izolacji jest kluczowym elementem skuteczności tych lodówek. Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych testów, ustalono, że 30% spadku temperatury następuje przez górną pokrywę, a kolejne 30% przez podstawę lodówki. Campingaz skupił się na ulepszeniu zabezpieczenia tych części.

Inne urządzenia i akcesoria

Oprócz wyżej wspomnianych Campingaz oferuje: lampy gazowe, materace, palniki, toalety turystyczne, torby termiczne i akcesoria grillowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Campingaz.

 


zamknij [x]