Extrawheel

(42)
Cena
Ocena klientów

Sakwy Extrawheel odporne na każde warunki

Extrawheel może poszczycić się tym, że cała produkcja odbywa się w Polsce, a materiały wykorzystywane to tworzenia sakw, toreb i elementów przyczepek pochodzą z Włoch, Niemiec i Polski. Wszystkie produkty objęte są 5-letnią gwarancją. To pokazuje, że producenci są pewni swoich wyrobów, a materiały do ich tworzenia są najwyższej jakości.

Wybierz się na wyprawę z Extrawheel

Przyczepki Extrawheel oprócz swojej funkcjonalności, wyglądu, wytrzymałości i innych pożądanych w czasie wyprawy cech stanowią także swoisty bank części zamiennych. Dzięki temu, że koło przyczepki jest pełnowymiarowe, posiada normalną oponę i dętkę możemy w sytuacji awaryjnej zamienić poszczególne elementy z tymi, które uszkodziły nam się w rowerze. Stąd też nazwa marki – Extrawheel, którą można przetłumaczyć jako extra koło lub dodatkowe koło. Czasem to dodatkowe koło może uratować całą wyprawę.

 

Na uwagę zasługuje także widelec mocowany do koła. Jego konstrukcja tłumi i amortyzuje wszelkie drgania powstające w czasie jazdy. Wpływa to znacząco na komfort jazdy na rowerze z przyczepką. Przyczepki oraz sakwy Extrawheel dostępne są w wielu wariantach oraz z przeznaczeniem do różnego typu rowerów. W ofercie znajdziemy zestawy do jazdy miejskiej, na długie wyprawy po asfalcie i drogach szutrowych oraz przeznaczone do off-roadu, a nawet do fat bike’a. Ponadto w każdym kole możemy dowolnie zmieniać opony, aby jak najlepiej przystosować przyczepkę do warunków drogowych w jakich przyjdzie nam podróżować.

 

W rowertour.com posiadamy szeroką ofertę marki Extrawheel, w tym akcesoria i części zamienne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań do kontaktu z naszym doświadczonym działem obsługi klienta.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem