Ghost

Kategorie
Filtry
Cena

 

Dwaj założyciele firmy Ghost, Uwe Kalliwoda i Klaus Möhwald, w najśmielszych snach nie mogli uwierzyć, że ich firma Ghost stanie się międzynarodowym producentem z ponad 330 pracownikami na całym świecie. To historia sukcesu, która może działać wyłącznie wtedy, gdy żyjesz swoimi pomysłami i kochasz swoje produkty, tworząc je z pasją dla innych ludzi. W tej chwili mamy do czynienia z prężnie działającą firmą, produkującą przede wszystkim rowery górskie MTB. Ponadto w asortymencie marki Ghost można znaleźć rowery elektryczne, trekkingowe, dziecięce i junior.

 

Aby zapewnić najwyższą jakość produktów i zaoferować klientom jak najlepsze osiągi oferowanych rowerów, marka Ghost na bieżąco opracowuje nowe modele jednośladów. Marka Ghost swoje konstrukcje wykonuje zgodnie z najnowszymi innowacjami i trendami. Z tego względu tak wielu rowerzystów wybiera rowery tej marki. Producent dostarcza swoje rowery dla profesjonalnych kolarzy oraz dla niedzielnych rowerzystów. Ghost przygotowuje rowery szosowe do jazdy po utwardzonych drogach asfaltowych, a rowery górskie do jazdy po szutrowych i górskich ścieżkach. Ghost jest cennym partnerem zawodowych grup kolarskich w sektorze MTB i Enduro.

Ghost rowery

Produkowane przez markę Ghost rowery są jednymi z ciekawszych pozycji w naszym sklepie rowerowym rowertour.com. Rowery Ghost to marka, która trafia w gusta nawet najbardziej wybrednych kolarzy. Ghost to młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, która koncentruje się nie tylko na segmencie średnich, ale także na profesjonalnych rowerach górskich. Gwałtowny rozwój firmy w ostatnich latach sprawił, że rowery Ghost są jednymi z najczęściej odnoszących spektakularne sukcesy w sektorze rowerowym. Ponadto marka Ghost do swojego portfolio produktów wprowadziła także rowery elektryczne, trekkingowe, crossowe, dziecięce i szosowe. Produkty marki Ghost są teraz dostępne łącznie w aż 32 krajach za pośrednictwem dealerów rowerowych. Prócz tego firma Ghost nadal umacnia swoją pozycję rynkową poprzez ukierunkowany wzrost dystrybucji międzynarodowych. Jak mówi o sobie marka Ghost–rowery to nasza pasja! W związku z tym firma cechuje się innowacyjną technologią w branży rowerowej, a także najwyższą jakością oferowanych produktów. Zespół pracujący w siedzibie produkcyjnej marki Ghost wyróżnia się pracą zespołową i kulturą korporacyjną zorientowaną przede wszystkim na ludzi. 

Ghost rower szosowy

„Ghost rower szosowy” to grupa rowerów, w której znaleźć można szybkie i jednocześnie wszechstronne rowery szosowe zdolne do efektywnego poruszania się na wszystkich asfaltowych drogach w naszym kraju. Rowery szosowe marki Ghost są wykonywane prosto, ale jednocześnie solidnie z dbałością o każdy najmniejszy detal. Ghost dba o wysoką jakość wykonania swoich rowerów, dlatego można być pewnym, że kupiony przez nas rower będzie nam służył bezawaryjnie przez kilkanaście lat jeżeli będziemy o niego dbali. Marka Ghost w swoich rowerach szosowych wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, które są dostępne także u innych najważniejszych producentów rowerowych. Wszechstronność, elastyczność i praktyczność są zawsze w centrum uwagi marki Ghost, dlatego przekazują nam oni tylko sprawdzone rowery zdolne do wygrywania nawet najtrudniejszych wyścigów kolarskich.

Ghost gravel

W ofercie niemieckiego producenta Ghost możecie znaleźć kategorię rowerów Ghost gravel – to nowoczesne rowery, które nie zwiążą Ciebie tylko z asfaltem. Rowery gravelowe Ghost na pierwszy rzut oka przypominają modele rowerów szosowych poza kilkoma indywidualnymi cechami. Szerokie opony, mocne hamulce tarczowe, otwory na błotniki i mocowania bagażnika sprawiają, że rowery gravelowe są naprawdę wszechstronne i pozwalają wjechać w każdy teren. To gatunek roweru szosowego z pewnymi korzyściami. Ghost gravel to grupa sprawdzonych rowerów, która jest odpowiednia zarówno na długie dystanse, jak i wyjazdy turystyczne. Rower tego typu marki Ghost może sobie poradzić na wszelkich nieutwardzonych drogach. Gravel Ghost to twój idealny towarzysz na każdej zbliżającej się wycieczce rowerowej.

Ghost MTB

Rowery z grupy Ghost MTB zapewniają maksymalną zabawę zarówno podczas samotnych treningów w terenie jak i podczas górskich wyścigów rowerowych. Jeśli Ghost jest w czymś naprawdę dobry, to są to z całą pewnością rowery terenowe, na których możesz zawsze polegać. Bez względu na to czy chcesz kupić rower z pełnym zawieszeniem, czy klasycznego hardtaila – rowery Ghost MTB są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Rowery full suspension doskonale wygładzają wszelkie nierówności i zapewniają większe bezpieczeństwo w ekstremalnie trudnym terenie. Rowery z grupy hardtail cechują się dynamiką i precyzyjnym sterowaniem w wąskich zaułkach i single trackach.

 

W naszej ofercie znajdziesz rowery MTB na aluminiowej ramie oraz zaawansowane konstrukcje z ramami wykonanymi z włókna węglowego, czyli tzw. carbonu. Nasz sklep oferuje pełen przekrój rowerów Ghost zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych kolarzy górskich. Modele budżetowe jak np. Kato FS są szczególnie interesującymi rowerami górskimi, które cechują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. Kobiety również znajdą coś dla siebie w ofercie marki Ghost. Marka ta produkuje także rowery górskie przeznaczone dla płci pięknej takie jak model Ghost Lanao. Rowery te są w pełni dopasowane do kobiecej sylwetki i znacząco różnią się od konstrukcji przeznaczonych dla panów, chociażby kształtem górnej rury poziomej. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do dokonywania przemyślanych zakupów w naszym sklepie rowerowym rowertour.com

 


zamknij [x]