KMC

Kategorie
Filtry
Cena

 

Największą zaletą łańcuchów KMC jest przede wszystkim ich wysoka wytrzymałość, bezawaryjność oraz uniwersalność. Jeśli kupimy łańcuch rowerowy 11-rzędowy, to możemy używać go zarówno w rowerze szosowym, jak i w rowerze górskim MTB. Łańcuchy rowerowe dostępne w asortymencie marki KMC są także kompatybilne z napędami wszystkich największych marek rowerowych takich jak: SRAM, Shimano, czy Campagnolo. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że niemal każdy łańcuch KMC posiada dołączoną specjalną spinkę, która w łatwy sposób pozwala spiąć i rozkuć łańcuch w dowolnym momencie bez użycia dodatkowego rozkuwacza.

 

Firma KMC nieustannie dąży do wytwarzania produktów o możliwej najlepszej możliwej jakości przy jednoczesnym, minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Oprócz spełniania europejskich norm marka KMC jest pierwszym i jedynym producentem łańcuchów rowerowych, która mierzy normy wytwarzanego przez siebie pyłu węglowego. W celu ograniczenia emisji procesy energochłonne podlegają ciągłej optymalizacji przez wewnętrznych specjalistów. Podejmowane są również dużo bardziej zaawansowane kroki, takie jak zakładanie paneli słoneczne w fabrykach KMC, które zmniejszają, a nawet neutralizują zużycie energii elektrycznej z ich europejskiej działalności.

KMC łańcuch rowerowy

Każdy produkowany przez markę KMC łańcuch rowerowy jest sprawdzonym w boju produktem, który sprawdzi się podczas nawet najbardziej wymagających treningów kolarskich. Łańcuchy KMC są jednymi z najchętniej kupowanych marek w naszym sklepie rowertoru.com. Wysoka jakość oferowanych produktów, a także pozytywne opinie w środowisku rowerowym wynikają z faktu, że marka KMC chętnie wspiera sportowców różnych dyscyplin sportowych, którzy przekazują najbardziej wartościową informację zwrotną na temat testowanych przez siebie łańcuchów. Kupując dowolny łańcuch rowerowy KMC, możemy mieć pewność, że był on już wcześniej wykorzystywany podczas największych zawodów sportowych takich jak wyścigi szosowe, zawody MTB, zawody triathlonowe, kolarstwo torowe lub przełaje. Warto nadmienić, że spośród dużej ilości sportowców, marka sponsoruje takie gwiazdy i znane grupy kolarskie jak: Sabina Spitz, Team Caja Rural, Team Dimension Data, KMC Fruit To Go, czy Lukasa Knopf’a.

 

KMC dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w produkcji części rowerowych marka stosuje najnowocześniejsze technologie, wypuszczając na rynek wyłącznie perfekcyjne i innowacyjne łańcuchy KMC. Marka od lat doskonale zdaje sobie sprawę, co jest najważniejsze w produkcji wysokiej jakości klientów oraz ciągłym zdobywaniu klientów. Tym filarem są wszyscy ludzie stojący bezpośrednio za firmą KMC. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale dzięki ludziom takim jak Ty, każdego dnia powstaje kolejny wysokiej jakości łańcuch KMC. Aktywne zaangażowanie w jazdę na rowerze całego zespołu KMC, posiada swoje odzwierciedlenie w oferowanych produktach. Producent zawsze stara się tworzyć możliwie najlepsze produkty, co skutkuje także wdrażaniem interesujących innowacji i ogromnymi ulepszeniami produktów. Na podstawie wielu testów przeprowadzonych w terenie możemy stwierdzić, że łańcuchy KMC działają zdecydowanie dłużej niż ich odpowiedniki oferowane przez inne marki rowerowe.

KMC spinki do łańcucha

W naszym sklepie można znaleźć oferowane przez markę KMC spinki do łańcucha, które warto mieć ze sobą w razie niespodziewanej awarii. Spinki KMC sprawiają, że montaż łańcucha jest szybki, bezpieczny, nieskomplikowany i niezwykle wygodny. Do montażu lub demontażu spinek firma KMC zaleca użycie specjalnych narzędzi do łączenia i otwierania spinek. Z praktycznego punktu widzenia powszechnie wiadomo, że można się obejść bez użycia tych narzędzi. Spinki do łańcucha KMC są dużo bardziej funkcjonalną alternatywą dla tradycyjnych sworzni. Spinka bardzo dobrze sprawdza się także podczas czyszczenia naszego napędu rowerowego kiedy chcemy zyskać na czasie i oszczędzić sobie dodatkowej pracy w postaci używania skuwacza do łańcucha. Spinki KMC są dostępne w różnych szerokościach. Aby dany model spinki do łańcucha spełniał swoje zadanie, należy dobrać ją do danego rodzaju łańcucha rowerowego. Głównie chodzi o ilość rzędów, do której dany łańcuch jest przeznaczony.

 

Spinki dostępne w asortymencie marki KMC są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemów dobierzemy spinkę pod kolor swojego łańcucha lub bezwzględnie ją wyróżnimy, stawiając na bardziej krzykliwe kolory różniące się kolorem od łańcucha. Taki zabieg zdecydowanie ułatwi nam zlokalizowanie spinki KMC w naszym napędzie podczas wszelkich prac serwisowych. Spinki marki KMC dostępne w naszym sklepie rowerowym zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w torebce podsiodłowej lub kieszonce koszulki rowerowej. Spinki KMC bardzo dobrze zastępują standardowe sworznie i nie wpływają negatywnie na pracę łańcucha ani płynność zmiany przełożeń. KMC produkuje wyłącznie spinki o dużej wytrzymałości, dzięki czemu nie ma obaw o jej trwałość nawet po dużej ilości rozpięć. Zakładając spinkę do naszego łańcucha, warto zwrócić uwagę na kierunkowość zakładania spinki KMC, oferowane u nas modele są zazwyczaj kierunkowe.

 


zamknij [x]