Park Tool

Kategorie
Filtry
Cena

 

Wspomniana marka Park Tool zdając sobie sprawę ze stopnia trudności, z jaką wiążą się wszelkie naprawy jednośladów, postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim rowerowym serwisantom, tworząc odpowiednie narzędzia, których wówczas brakowało. Oprócz konstruowania narzędzi do skomplikowanych prac Park Tool postawił sobie także za cel, aby praca z ich narzędziami była prosta, szybka i przyjemna. Założyciele marki stworzyli pierwsze narzędzia, które sprawiły, że każda naprawa była skuteczna i sprawna.

Park Tool narzędzia

Wszystkie oferowane przez markę Park Tool narzędzia wykonywane są z najtrwalszych materiałów i zarazem z niebywałą dokładnością. Zestawy serwisowe Park Tool od lat znakomicie sprawdzają się w profesjonalnych warsztatach rowerowych. Produkowane przez markę Park Tool narzędzia rowerowe używane są zarówno przez serwisantów zawodowych grup kolarskich, jak i przez zwykłych amatorów mechaniki rowerowej i kolarstwa. Nieoceniona jakość narzędzi Park Tool oraz bogata dostępność przyrządów do wszelkich zastosowań serwisowych stawia markę Park Tool w gronie producentów pierwszego wyboru jeżeli szukamy renomowanych narzędzi rowerowych, które będą nam służyły przez bardzo długie lata. W ofercie marki Park Tool znajdziemy pełen wachlarz narzędzi do naprawy i konserwacji każdego elementu w naszym rowerze. Z produktami Park Tool dokonamy naprawy, serwisu, wymiany części, podzespołów oraz bieżącej konserwacji roweru. Narzędzia Park Tool wyróżniają się swoim niebieskim akcentem kolorystycznym, po którym od razu można poznać, że mamy do czynienia z marką Park Tool.

Park Tool stojak serwisowy

Produkt marki Park Tool stojak serwisowy był tak naprawdę pierwszym produktem, który zapoczątkował całą działalność marki w branży rowerowej. W chwili obecnej marka Park Tool oferuje wiele modeli różnych stojaków serwisowych, które w łatwy i przyjemny sposób umożliwiają bezpieczne serwisowanie i naprawę rowerów każdego typu. Stojaki serwisowe Park Tool są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, a ich konstrukcje sprawiają, że nie trzeba się obawiać, że nasz cenny jednoślad spadnie ze stojaka w najmniej oczekiwanym momencie i się uszkodzi. Stojaki rowerowe będące w asortymencie marki Park Tool są stabilne i zapewniają bardzo mocne podparcie. Dzięki temu można na nie zakładać rowery o bardzo dużej masie własnej. Takimi rowerami są na przykład bardzo popularne w ostatnim czasie rowery elektryczne. Produkowane przez Park Tool stojaki serwisowe są wykonywane z dwóch rodzajów materiałów. Pierwszym z nich jest aluminium, natomiast drugim jest stal. Użyte materiały gwarantują szereg korzyści płynących z ich wykorzystania. Stojaki serwisowe wykonane z aluminium są bardzo lekkie, co pozwala na ich łatwe przenoszenie i transport. Pomimo tej lekkości stojaki serwisowe Park Tool cechują się bardzo dużą wytrzymałością. Ponadto wszystkie modele stojaków można składać kiedy nie są używane. Dzięki temu można je w bardzo łatwy sposób transportować i przechowywać bez obawy o marnotrawstwo przestrzeni w naszym warsztacie.

 

Stojaki rowerowe są wykonane w taki sposób, aby można było na nich przymocować nasz rower za ramę roweru lub jego sztycę. Mając rower wysoko i stabilnie można przystąpić do wszelkich wymian podzespołów, serwisu, naprawy wszystkich elementów bądź konserwacji roweru. Ważnym punktem i zaletą stojaków Park Tool jest ich staranne wykonanie, które zapewnia nam bezpieczeństwo używania. Łapy stojaków są wykonywane w taki sposób, aby nie uszkodzić żadnego z elementów naszego jednośladu, przede wszystkim chodzi tutaj o ramę. Stojaki Park Tool z uwagi na ich wysoką jakość oraz funkcjonalność można spotkać praktycznie w każdym serwisie i warsztacie rowerowym. Taki stan rzeczy oznacza, że są one wykorzystywane przez profesjonalistów. Większość stojaków warsztatowych marki Park Tool to konstrukcje wolnostojące, które pozwalają na ustawienie stojaka na każdej płaskiej powierzchni bez używania dodatkowych kotw i narzędzi. 

 

Poza takimi konstrukcjami w ofercie Park Tool można znaleźć także stojaki o zupełnie innej konstrukcji, które umożliwiają ich przykręcenie do stałej powierzchni za pomocą dedykowanych śrub i kotw. Stojaki tego rodzaju mogą być z powodzeniem mocowane do ścian, stołów warsztatowych lub innych elementów konstrukcyjnych w naszym pomieszczeniu. Jeżeli decydujesz się na zakup stojaka serwisowego, musisz wziąć pod uwagę swoje indywidualne potrzeby i przewidzieć wagę rowerów, które będziesz chciał na nim serwisować. Być może nie będzie Ci potrzebny bardzo mocny stojak Park Tool na rowery elektryczne, wówczas będziesz mógł wybrać model bardziej kompaktowy i tym samym tańszy. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na specjalistyczne narzędzia rowerowe marki Park Tool. Poza oczywistymi stojakami na rowery marka konstruuje również atrakcyjne i funkcjonalne stojaki na narzędzia rowerowe, sprzęt i akcesoria, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają korzystanie z narzędzi i zapewniają do nich niezwykle szybki dostęp.

Park Tool pompka rowerowa

Kolejnym popularnym akcesorium jest stacjonarna pompka Park Tool, którą również można spotkać w każdym warsztacie rowerowym. Bogata oferta pompek rowerowych podłogowych pozwala na sprawne napompowanie każdej dętki rowerowej zarówno w warsztacie jak i u Ciebie w domu. Pompki wyposażone są w manometry i wężyk wyposażony w solidną, uniwersalną głowicę mogącą pompować dętki z różnymi typami wentyli. Pompki stacjonarne Park Tool są elementem, który bez wątpienia warto mieć w swoim domu. Z taką pompką bez wysiłku napompujesz opony każdego roweru, nawet szosowego.

 


 
zamknij [x]