Rogelli

(1125)
Cena
Ocena klientów

Odzież rowerowa Rogelli dla każdego

W związku z kolarską przeszłością założyciela marki odzież rowerowa Rogelli w dalszym ciągu stawiana jest na pierwszym miejscu podczas dokonywania nowych projektów i produkcji. Rogelli jest niebywale popularną w Polsce marką odzieżową. W naszym kraju marka Rogelli jest najczęściej kojarzona z tanimi produktami rowerowymi co w większości przypadków jest trafionym skojarzeniem, ponieważ marka odzieży sportowej Rogelli łączy wysoką jakość swoich produktów z niską ceną. Rogelli w swojej bogatej ofercie odzieży rowerowej i technicznej posiada także zaawansowane technicznie i funkcjonalnie modele odzieży. W każdym przypadku bez wyjątku produkty Rogelli cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

 

Zaawansowane produkty marki Rogelli koszulki oraz bluzy i kurtki są wyposażane w innowacyjne technologie polepszające ich właściwości podczas jazdy rowerem. Odzież rowerowa oraz funkcjonalna odzież termoaktywna Rogelli co roku trafia w gusta wszystkich rowerzystów, zaczynając od początkujących amatorów, aż po daleko mierzących i regularnie trenujących kolarzy. W ostatnich latach firma Rogelli rozwija się bardzo dynamicznie dzięki nowemu, młodemu zespołowi projektowego oraz produkcyjnego. Dowodem na ten dynamiczny rozwój jest bez wątpienia całkiem nowe i atrakcyjne wzornictwo odzieży, jak również ciągle rosnąca jakość oferowanych produktów rowerowych. Koszulki kolarskie oraz kompletne zestawy ubrań i akcesoriów z logiem Rogelli zasługują na Twoją uwagę i polecenie wszystkim swoim bliskim.

Rogelli - Buty rowerowe

Marka Rogelli oprócz produktów odzieżowych posiada także w swoim asortymencie także buty rowerowe, Rogelli buty pozwalają efektywnie przenosić siłę twoich nóg na zatrzaskowe lub platformowe pedały rowerowe. Zdecydowana większość butów rowerowych marki Rogelli jest sprzedawana wspólnie z systemem pedałów zatrzaskowych typu SPD. Buty oferowane przez markę Rogelli przeznaczone zarówno do rowerów szosowych, jak i rowerów górskich MTB. W zależności od wybranego przez Ciebie typu obuwia marka Rogelli stara się zapewnić odpowiednią twardość podeszwy w swoich modelach butów oraz maksymalny komfort podczas noszenia i użytkowania.

Rogelli - Buty MTB

Buty rowerowe MTB wymagają specjalistycznego podejścia do tematu, Rogelli buty MTB dostępne w ofercie marki Rogelli wykonywane są z niezwykle komfortowego i oddychającego materiały dostępnego w różnych kolorach. Buty MTB z logo Rogelli wyposażone są w mechaniczny system regulacji sznurówek lub w tradycyjne paski na rzep. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie gwarantuje łatwość regulacji. W butach SPD zaraz obok zatrzasku jest dostępna zaślepka, którą można w każdej chwili zdemontować lub założyć na pedał rowerowy. Dzięki butom rowerowym marki Rogelli każda z Twoich stóp będzie idealnie przylegała do pedału dzięki maksymalnie ergonomicznej konstrukcji buta, a przede wszystkim cholewki.

 

Każdy model butów rowerowych marki Rogelli posiadają specjalną powłokę w obrębie języka oraz pięty niwelującą możliwość powstawania pęcherzy oraz odcisków. Buty MTB marki Rogelli można wykorzystać do używania z pedałami oraz blokami marki Shimano, buty Rogelli po założeniu odpowiednich bloków będą z nimi całkowicie kompatybilne. Buty MTB marki Rogelli są wykonywane z wygodnego i oddychającego materiału dzięki Czemy Twoje stopy nie będą się pocić nawet podczas najbardziej wymagających treningów. Górskie buty MTB Rogelli są lekki i dzięki temu całkowicie eliminują możliwość przemęczania się Twoich nóg podczas jazdy.

Rogelli - Buty szosowe

Rogelli buty szosowe tworzy z pasją do kolarstwa zawodniczego. Szosowe buty rowerowe marki Rogelli które możesz kupić wyposażone są w niezwykle mocną, twardą i jednocześnie gładką podeszwę, która doskonale się sprawdza podczas jazdy, ale uniemożliwia chodzenia w tych butach na co dzień. System zatrzaskowy w butach Rogelli opiera się na systemie SPD-SL opracowanego przez markę Shimano. Tego typu system zatrzaskowy polega na zamontowaniu dużego kompozytowego bloka w przedniej części buta, który później wpina się do pedału szosowego. To rozwiązanie zapewnia odpowiednio szeroką płaszczyznę podparcia buta zapewniające skuteczne przekazywanie mocy z Twoich nóg na napęd rowerowy. Buty Rogelli ze względu na wystający z przodu duży blok systemu SPD-SL oraz na gładką zupełnie podeszwę całkowicie nie nadają się do jazdy na rowerach górskich MTB.