DRODZY KLIENCI!

 

W związku z bardzo dużą ilością zamówień oraz opóźnieniami w dostawach z powodu COVID-19, wysyłka zamówień może się opóźnić o około 2-3 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Staramy się, aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej.

Uvex

Uvex od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma produkowała wyłącznie gogle narciarskie. Wraz z biegiem czasu i nabywaniem doświadczenia asortyment marki powiększał się, w końcu firma Uvex zajęła się projektowaniem i produkcją kasków narciarskich i rowerowych, a także okularów oraz ochraniaczy. Sięgając do historii, warto wspomnieć, że to rodzinna firma z siedzibą w Niemczech, która została założona w 1926 roku, a od 1960 jest światowym symbolem ochrony i bezpieczeństwa. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz dbałość marki Uvex o detale została wielokrotnie nagrodzona na przełomie lat. Wszelkie trudy pracy zostały docenione w 2011 roku kiedy to marka Uvex otrzymała tytuł „Najbardziej innowacyjnego brandu”, czyli nagrody nadawanej przez Plus X Awards składającego się ze znanych i niezależnych dziennikarzy oraz ważnych osobistości z około 25 różnych branż. Każdy z produktów produkowanych przez markę Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed finalnym dostarczeniem go do klienta. Dzięki nim marka Uvex potrafi zagwarantować maksymalną ochronę dla zdrowia wszystkich użytkowników jej produktów. Produkty marki Uvex cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród zawodników wyczynowych będących na najwyższym poziomie jak i amatorów, dla których sport to przede wszystkim dobra zabawa.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]