Czapki kolarskie

Filtry
Marka
Abus
Accent
Brubeck
Castelli
Chiba
Rogelli
Uvex
XLC
Rozmiar
L
L/XL
M
S
S/M
UNI
XS
XXL
Materiał
bawełna
merino
poliester
Okres użytkowania
całoroczny
lato
przejściowy
zima
Cena

Czapka na rower na słoneczne dni

Wbrew pozorom czapka rowerowa sprawdzi się także w słoneczne dni. W wypadku upalnych pór roku - a takie są i u nas częstsze - doskonale zabezpieczy wrażliwą skórę głowy przed ewentualnym przegrzaniem. Czapka na rower doskonale odprowadzi też nadmiar ciepła - a brak potu to brak ślizgania się na wyściółce kasku, większa higiena i komfort użytkowania. Czapeczki możemy podzielić na te, które nosimy jako właściwe nakrycie głowy oraz bardziej przez nas polecane - pod kask. Czapka pod kask rowerowy jest po pierwsze doskonale dopasowana, uzupełnia kask w kwestii bezpieczeństwa i znacząco zwiększa komfort skóry głowy. W odpowiedniej kolorystyce i formie będzie świetnie wyglądać z naszym kaskiem. I nie ujmie mu nic w kwestiach zabezpieczenia.

 

Czapka z daszkiem na rower to także ochrona oczu przed słońcem. W wypadku używania kasków szosowych czy kasków miejskich, które oryginalny daszek mają stosunkowo mały, czapeczka znacznie podnosi tu możliwości. Oczywiście, w razie potrzeby możemy taki daszek - wzorem klasyków kolarstwa - podnieść do góry. Wybór oczywiście jest Wasz, my staramy się wyjść naprzeciw jego potencjalnym kierunkom.

Czapka pod kask rowerowy na chłodniejsze dni

Kiedy w ocenie pogody wyda się nam, że obejdziemy się bez czapki, ta ocena zmienia się diametralnie kiedy już ruszymy - to, co było chłodem może okazać się przenikliwym zimnem. Aby uniknąć niekorzystnych konsekwencji czapki rowerowe wyposażono w ocieplane wnętrza i wykonano z oddychających, pracujących termicznie materiałów wysyłających nadmiar ciepła poza głowę. Często modele wzbogaca się o nauszniki, co sprawia że pod kaskiem jest naprawdę ciepło. Pozwala to na korzystanie z uroków jazdy nawet w chłodne dni i doskonale realizuje odwieczne motto - nie ma złej pogody, są tylko złe stroje. Dobrze ubrany cyklista nie boi się podmuchów zimna i pracującego organizmu - strój pracuje aby niepożądany nadmiar ciepła nie powodował pocenia się.

 

Chłodne dni ze zmienną, mieszaną pogodą potrafią dokuczyć zimnem, deszczem, zaskoczyć wiatrem - czapka rowerowa chroni głowę przed tym wszystkim, a niska masa, wygoda użytkowania i komfortowe dopasowanie zabierają wszelkie argumenty przeciw korzystaniu z tego elementu stroju. Zatoki, zapalenie krtani, przeziębienie, grypa - wszystko to oddalamy wraz z chwilą, gdy czapka na rower ląduje na naszej głowie. Zdrowy cyklista jeździ dłużej i z większą radością wsiada na rower. A my chcemy, byś zawsze takim był.

 

Czapki na rower są prawdziwym rogiem obfitości jeśli chodzi o potencjał rynku. Możecie wybierać wśród dziesiątek wzorów i form funkcjonalnych. Krótsze, dłuższe, pod kask i na zwykłą przejażdżkę - czapka rowerowa powinna Wam towarzyszyć. Ze swojej strony zapewniamy bogactwo przemyślanej oferty - nie ma u nas miejsca na kompromisy jakościowe, bo dbamy wspólnie o Wasze zdrowie. Zapraszamy do naszej oferty - znajdziecie z pewnością coś dla siebie, co sprawi Wam radość i spełni oczekiwania funkcjonalne. Czapka na głowę - i na rower! Zapraszamy!

 


zamknij [x]