Soczewki do okularów

Filtry
Marka
Accent
Rudy Project
Uvex
Cena

Soczewki fotochromowe do okularów sportowych

Specjalną grupę zdecydowanie najdroższych szkieł stanowią soczewki fotochromowe. Tworzone są z najwyższej jakości materiałów, które charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Szkła fotochromowe potrafią dostosować poziom przyciemnienia do warunków jakie panują podczas jazdy. Jeśli wyjedziemy w słoneczny dzień szkła mocno się przyciemnią. Natomiast gdy tylko zajdzie słońce, wjedziemy do tunelu lub do lasu szkła dostosują się do ograniczonej ilości światła i rozjaśnią się. Jest to wyjątkowo przydatne rozwiązanie dla kolarzy MTB, który jeżdżąc po lasach spotykają się z różnymi warunkami oświetleniowymi.

 

Szkła fotochromowe znajdziemy w ofercie marki Rudy Project, która wyposażyła w nie swoje flagowe modele okularów. Decydując się na fotochromy będziemy musieli sięgnąć głębiej do kieszeni. Są to jednak niesamowicie praktyczne i wygodne soczewki, których nie musimy co chwilę zmieniać przy każdej większej zmianie nasłonecznienia.

Soczewki polaryzacyjne do okularów przeciwsłonecznych

Soczewki polaryzacyjne na dobre zadomowiły się w okularach casualowych i lifestylowych, które zakładamy na spacer czy podczas jazdy samochodem. W sportowych modelach okularów znajdziemy je rzadziej, ale i tu sprawdzają się doskonale. Soczewki do okularów z polaryzacją niwelują refleksy świetlne i sprawiają, że obraz jest bardziej ostry. Szczególnie na szosie, w pełnym słońcu lub nad wodą będziemy mogli wykorzystać w 100% potencjał soczewek polaryzacyjnych.

Soczewki do okularów w Rowertour.com

Jeśli nasze stare soczewki uległy uszkodzeniu lub chcielibyśmy rozszerzyć obecne możliwości okularów, które posiadamy warto odwiedzić naszą stronę i poszukać odpowiednich soczewek do swoich okularów sportowych, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

 


 

 

Zobacz również:

 

 

 
zamknij [x]