SRAM Red 22 Klamkomanetka szosowa 2x11rz. para czarne

1899.14 zł
2298.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 1899.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.7018.231.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Klamkomanetka szosowa Sram Red 22


Sram Red 22 to bezkompromisowa grupa do ścigania. Kiedy zaprezentowano całkowicie przeprojektowanego Red’a, nie było niczego, co dałoby się zrobić lepiej. Zupełnie nowy, stworzony od podstaw z innowacjami, nad którymi obmyślający je specjaliści oraz testujący zawodnicy spędzili cały rok. Pełen funkcji i zalet odpowiadających na potrzeby profesjonalistów — szybki, lekki, aerodynamiczny, ergonomiczny, prawie bezgłośny i oczywiście bez trimu dzięki przełomowej technologii Yaw™. Dodanie dwóch kombinacji biegów, było jedynym potrzebnym usprawnieniem, którego dodatkową zaletą jest to, że obecnie, bez zwiększania masy, otrzymaliśmy system przerzucający niewiarygodnie szybko z przodu z najlepszym i najpłynniejszym stopniowaniem przełożeń z tyłu. SRAM jako pierwszy dał 22 w pełni użyteczne biegi. Bez kompromisów i bez trimu, to właśnie nazywamy Red 22.

Sram Red 22 DoubleTap to najwyższej jakości manetka pozwalająca na komfortową i szybką zmianę biegów. Najbardziej zaawansowane ergonomiczne klamkomanetki SRAM. Większy kształt dźwigni zmiany biegów, teksturowana powierzchnia chwytów, oddzielna regulacja odległości dźwigni hamulca i zmiany biegów. System DoubleTap zmienia biegi w górę i w dół przy pomocy tej samej łopatki. Rozwiązanie jest ergonomiczne, obsługa zmiany biegów jedną dźwignią staje się intuicyjna, a użycie dźwigni hamulcowej pewniejsze i bezpieczniejsze. Dzięki systemowi ZeroLoss możliwa jest natychmiastowa zmiana przełożenia bez niepotrzebnych opóźnień działania mechanizmu.


  • Producent: Sram
  • Model: Red 22
  • Dźwignia prawa + lewa oraz linki
  • Obsługiwane przełożenia: 2x11
  • Materiał: karbonowe dźwignie, tytanowe śruby, kompozyt
  • Technologie: DoubleTap, Zero Loss (przód i tył), ErgoFit
  • Kompatybilność: przednia Sram Red 22 Yaw, Force 22 Yaw i Rival 22 Yaw; tylna Red 22, Force 22 i Rival 22
  • Waga: 280 g
  • Kolor:czarne

Technologie

ZeroLoss

Technologia ZeroLoss to zero strat po naciśnięciu dźwigni zmiany przełożenia. Bez względu czy zmiana biegu następuje w górę czy w dół, linka przerzutki jest stale napięta i natychmiast się uruchamia. Nie ma opóźnienia po którym nadchodzi zmiana. Zmiany biegów następują natychmiastowo i precyzyjne.


Klienci kupili również

zamknij [x]