Manetka SRAM XX1 Eagle AXS czarna

779.14 zł
1048.90 zł
-26%
Najniższa cena z 30 dni: 779.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.7018.397.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kontroler manetka 12 rzędowa MTB Sram XX1 Eagle AXS


To proste. Chodzi o wydajność. Płynna zmiana biegów z Eagle AXS™ robi prawdziwą różnicę. Przełączaj się pod obciążeniem, w najtrudniejszym terenie, pod górę, bez zmiany wygodnego chwytu na kierownicy. Sram Eagle AXS™ to nowy poziom kontroli na rowerze, gdy jesteś pod presją i mocno się wysilasz. Ale co więcej, zmienia twoje relacje z rowerem. Brak kabli, obudowy i przewodów, żeby zarządzać biegami otwiera nowe możliwości dzięki manetce Sram Eagle AXS™. Dzięki nowym ergonomicznym punktom dotykowym możesz być pionierem całkowicie nowego sposobu zmiany biegów. Punkty te można całkowicie dostosować do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji AXS™, umożliwiającej wybór konkretnej funkcji dla konkretnego przycisku.


  • Producent: Sram
  • Model: XX1 Eagle AXS
  • Materiał: Aluminium, plastik
  • Ilość przełożeń: 12
  • Technologie: Matchmaker X Integrated, Eagle, AXS
  • Rozmiar baterii: CR2032
  • Domyślna funkcja: kontrola tylnej przerzutki
  • Kolor: Czarny
  • Waga: 71,4g (bez uchwytu)Technologie


Matchmaker X Integrated - Zacisk MatchMaker X to coś więcej niż zwykły zacisk. Ponieważ każdy zacisk obsługuje maksymalnie trzy elementy sterujące, możesz kontrolować blokadę zawieszenia XLoc, manetki, dźwignie hamulca Sram i dźwignie hamulca Avid, a także pilota Reverb XLoc, wszystko to na dwóch zaciskach. Jest to idealny sposób na umieszczenie wszystkiego w zasięgu ręki.


Eagle - Technologia Eagle reprezentuje najnowszą technologię napędu 1x od Sram. Eagle to lżejszy, prostszy, trwalszy i łatwiejszy w obsłudze układ napędowy. Eagle ma zupełnie nowe komponenty 1x, zaprojektowane z myślą o jeszcze większej trwałości i wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu znaczącej przewagi masy nad innymi rozwiązaniami układu napędowego. Technologia Eagle od Sram zapewnia również zakres przełożeń rozszerzony o 500%, co jest równoważne z układami napędowymi 2x11.


AXS - AXS to nowy system integracji komponentów rowerowych Sram, który łączy elektroniczne komponenty rowerowe oraz ich oprogramowanie. Aplikacja Sram AXS pozwala rowerzystom widzieć status baterii, zmieniać ustawienia komponentów, personalizować sterowanie, otrzymywać przypomnienia o konserwacji i aktualizować oprogramowanie układowe.


Klienci kupili również

zamknij [x]