Camelbak Eddy+ Cap Accessory Zapasowa nakrętka i słomka czarna

34.90 zł
Ilość:
szt

Camelbak Eddy+ Cap Accessory 


Camelbak Eddy+ Cap Accessory to zestaw zawierający zapasową nakrętkę i słomkę do butelki Camelbak Eddy+. Umożliwia przepływ o 25% większy niż w poprzedniej wersji. Nakrętka Camelbak Eddy+ uszczelnia się po każdym użyciu, aby wyeliminować kapanie. Wyposażona jest w jednoczęściowy zawór zgryzowy oraz uchwyt służący do przenoszenia lub przypinania do torby. Współpracuje z butelkami Eddy+, Chute Mag i Hot Cap.   • Producent: Camelbak
  • Model: Eddy+ Cap Accessory
  • Kolor: CzarnyCechy produktu:

  • Uchwyt do przenoszenia
  • Jednoczęściowy zawór zgryzowy
  • Pasuje do butelek Eddy+, Chute Mag i Hot Cap


Camelbak to amerykański producent plecaków ze specjalistycznym systemem nawadniającym, który pozwala na picie bez potrzeby używania rąk. Pomysł na stworzenie plecaka CamelBak powstał w 1989 r. kiedy to entuzjasta sportów rowerowych Michael Eidson, brał udział w jednej z najstarszych i największych imprez rowerowych w Teksasie - HOTTER'N HELL. Okazało się, że woda jest niezbędna do przetrwania wyścigu, a niewiele jest miejsc do uzupełniania butelki z wodą. Eidson, który z zawodu jest technikiem medycznym, postanawia napełnić wodą worek kroplówkowy i przerzucić go przez plecy. Dzięki rurce, która została podłączona do całego urządzenia, Eidson mógł pić wodę bez użycia rąk. To zapoczątkowało powstanie firmy i rozwijanie plecaków, które stały się powszechne na całym świecie. Nieograniczona wyobraźnia oraz odwaga, pozwoliła na ewoluowanie plecaków do obecnej formy, która świetnie się sprawdza i zyskała uznanie wśród sportowców. Firma zajmuje się również produkcją bidonów i rękawic taktycznych. 


Klienci kupili również

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]